{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

حضور و شعر خوانیِ "کوین اسپیسی" در موزه‌ی رم+ویدئو

کدخبر : 421

کوین اسپیسی در نخستین حضور خود بعد از رفع اتهام تعرض جنسی، به رُم رفت و در کنار یکی از مهمترین مجسمه های عصر هلنیستی شعر خواند. شعری مبارزه جویانه با عنوان بوکسور.

"کوین اسپیسی" بعد از رفع اتهام در یکی از پرونده‌هایش به دلیل نبود مدارک کافی برای اولین بار در مکانی عمومی ظاهر شد. اسپیسی در موزه‌ای در ایتالیا، در کنار مجسمه‌ی برنزی مبارز به خواندن شعری از "گابریل تینتی"  پرداخت. نام شعر تینتی "بوکسور" است. این شعر درباره‌ی مبارزی است که برخلاف شکوه و موفقیت‌های گذشته‌اش در حال خونریزی در گوشه‌‌ی رینگ افتاده است. تینتی به هالیوود ریپورتر اعلام کرده است که این شعر از مجسمه‌ی بوکسور الهام گرفته شده نه کوین اسپیسی، اما درباره‌ی اجرای اسپیسی گفته است که: او را انتخاب کردم که شعر را بخواند چرا که بهترین بازیگر جهان است.

در بیانیه‌ی این کار آمده که بعد از تماس  "تینتی" با اسپیسی و توضیح دادن پروژه برای او، اسپیسی شجاعت موجود در این کار را ستوده است. این ایده که به مجسمه‌ای قدیمی صدا بدهیم یا زندگی جدیدی به قطعه‌های باقی مانده از گذشته ببخشیم، باعث شده که احساساتش به جوشش دربیایند.

تینتی همچنین اضافه کرده است که اسپیسی بیشتر از آنکه انتظار داشته در این پروژه با او همکاری کرده که نشان می‌دهد که او هنرمندی بزرگ است. هیچ شکی نیست که او یکی از بزرگترین بازیگران زنده‌ی دنیا است. برای من افتخاری بود که او پذیرفت شعر من را بخواند. جوری برنامه‌ریزی کردم که شعرها به اسپیسی واگذار شود تا بتوانم آن‌ها را با پژواک صدای او بشنوم که افتخاری بزرگ بود.

این رویداد به روی عموم باز بوده است و برای توریست‌ها و مهمان‌ها این امکان را فراهم کرد که از نزدیک اسپیسی را ببینند. تینتی گفته: از این دست برنامه‌ها تا به حال زیاد اجرا کرده‌ام ولی جمعی به این گرمی را هرگز ندیده بودم.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها