{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

ساخت دوباره‌ی فیلم‌های محبوب در کمپانی دیزنی

کدخبر : 442

دیزنی به تازگی کمپانی فاکس را با قراردادی به ارزش 71 بیلیون دلار خریده است. و به نظر می‌رسد که برنامه‌ای جدی برای دوباره ساختن انیمیشن‌های کلاسیکش دارد. بعد از بازسازی فیلم‌های محبوب "شیرشاه" و "علاالدین" و خبر ساخت "پری دریایی" (به صورت لایو اکشن) حالا به سراغ فیلم‌های آرشیو فاکس رفته است و قصد دارد چهار فیلم این شرکت را دوباره بسازد. این فیلم‌ها عبارتند از "شب در موزه"، "تنها در خانه"، "خاطرات بچه لاغر" و "خیلی ارزان".

به گزارش اقتصاد هنر آنلاین، دو فیلم "شیرشاه" و "علاالدین" که به تازگی بازسازی شده‌اند توانستند گیشه را فتح کنند. هر دو فیلم توانستند به فروش بالای یک میلیارد دلار برسند. استقبال گسترده از فیلم‌های بازسازی شده در گیشه باعث شده که حالا فیلم‌هایی که حتی زمان زیادی از ساختشان نمی‌گذرد در دست بازسازی قرار بگیرند. دیزنی در نشستی این خبر را اعلام کرد که برای نسل جدید قرار است فیلم‌هایی را دوباره بسازد. اما جزئیاتی از زمان و چگونی آن‌ها هنوز اعلام نشده. خبر بازسازی "تنها در خانه" واکنش‌های زیادی را به همراه داشت از جمله "مکالی کالکین" بازیگر نقش اصلی این سری فیلم‌ها که نقش کوین را بازی می‌کرد. او با انتشار عکسی از خودش در فضای مجازی نوشته: "بازسازی تنها در خانه به این شکل خواهد بود. دیزنی لطفا با من تماس بگیر."

 

بازسازی فیلم تنها در خانه

*

بازسازی‌های اخیر دیزنی منتقدان زیادی داشته است. اینکه در فیلم‌هایی مثل "تنها در خانه" یا "شب در موزه" نقش بازیگران در ساختن فیلم‌ها و خاطرات مربوط به آن چقدر بوده است؟ آیا این حرکت باعث نادیده گرفتن سهم بازیگران و مولفین این فیلم‌ها نیست؟ و آیا می‌توان این فیلم‌ها را بدون بازیگرانش باز به همین اسم نامید؟

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها