{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

اجرای گروه پالت

کدخبر : 447

مدیر برنامه‌ی گروه موسیقی تلفیقی "پالت" دلیل حضور و اجرای این گروه را در مجموعه فرهنگی هنری سعدآباد این‌گونه بیان کرد: امسال کاخ نیاوران با گروه‌های تلفیقی و پاپ همکاری نکرد."

اقتصاد هنر آنلاین_زهرا ره‌گشای؛ "محمد صفر پور"، مدیر برنامه‌ی گروه موسیقی "پالت" درباره‌ی اجرا‌های تابستانه پالت گفت: "گروه پالت همیشه سعی کرده‌است در تابستان اجرا در فضای باز  داشته باشد. امسال این اجرا در کاخ سعدآباد است. سال گذشته در کاخ نیاوران اجرای فضای باز داشتیم اما امسال به دلایلی مجموعه نیاوران با گروه‌های پاپ و تلفیقی  همکاری نکرد. و فقط اجرای گروه‌های سنتی را پذیرفت. مثل اجرای آقای "پرواز همای" که  در این مجموعه در حال برگزاری ست" صفرپور شرایط سعدآباد را این گونه مطرح کرد که این مجموعه به‌خاطر یک‌ماه اجرای آقای "علیرضا قربانی" نواقصی که قبلا داشته را برطرف کرده بود. پس شرایط بهتری را نسبت به گذشته داشت و باعث شد تا با این گروه همکاری کند.

او در مورد اجرای قطعات جدید و قدیم گفت: "قطعه‌هایی از سه آلبوم قدیمی این گروه، که شامل "آقای بنفش، شهر من بخند، و تمام ناتمام" است در کنسرت پیش رو اجرا می‌شود. علاوه بر این ها از آلبوم جدید گروه پالت به اسم "نصف النهار مبدا" که هنوز به بازار عرضه نشده است نیز قطعاتی اجرا خواهد شد."

در ادامه افزود که البته آهنگ‌هایی از این آلبوم جدید در کنسرت اسفندماه در برج میلاد اجرا شده است و آلبوم "نصف النهار مبدا" بعد از ماه صفر به بازار می‌آید.

صفرپور از حضورنوازنده‌های جدید در این دو اجرا خبر داد که به گروه اضافه شده‌اند. همچنین او گفت: "فرد جدیدی برای هم‌خوانی دو یا سه قطعه دراین دو اجرا با امید نعمتی همکاری خواهد کرد".

مدیر برنامه‌های این گروه درباره‌ی دیگر فعالیت پالت گفت:" در این تابستان دیگر اجرایی نخواهیم داشت. چه در تهران چه در شهرستان‌ها.زیرا تمرکز گروه بر این است که زودتر آلبوم جدید را عرضه کند".  او در ادامه گفت که به امید خدا بعد از ماه محرم و صفر که از آلبوم جدید رونمایی شد و اجراهای مفصلی در تهران و شهرستان‌ها خواهیم داشت.

*

گروه "پالت"، با خوانندگی "امید نعمتی" و سرپرستی "مهیار طهماسبی" که از گروه های پرطرفدار سبک تلفیقی موسیقی هستند در در  29 و 30 مرداد ماه در سالن ایوان عطار مجموعه فرهنگی هنری سعدآباد اجرا خواهد داشت.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها