{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

سومین جلسه مشترک صندوق اعتباری هنر و بیمه سرمد برگزار شد

کدخبر : 879

در سومین جلسه دوره ای مشترک "صندوق اعتباری هنر" و "بیمه سرمد" مقرر شد؛ کلیه خسارت های سال ۹۷ تا نیمه آبان ماه تسویه و روند پرداخت پرونده های سالجاری تسریع شود.

به گزارش هنر‌ام‌روز و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی به نقل از "صندوق اعتباری هنر"، جلسه مدیران "صندوق اعتباری هنر" و "بیمه سرمد" روز شنبه ۴ آبان در "بیمه سرمد" برگزار شد و موضوعات خسارت های معوق، تسریع در ارائه خدمات، حل مسائل بیمه‌ای هنرمندان و توسعه همکاری ها مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.
در این جلسه با اشاره به نقش "صندوق اعتباری هنر" در حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور، توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه ای مهمترین برنامه "صندوق اعتباری هنر" عنوان شد.  
قرارداد سال ۹۷- ۹۸ در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و بیان شد سال گذشته بیش از ۱۰۰ هزار هزینه درمانی توسط اعضا در سامانه بیمانو ثبت و بارگذاری شد. همچنین در اجرای قرار داد سال ۹۷ بیمه درمان تکمیلی با شرکت "بیمه سرمد" بیش از ۹۰ هزار پرونده به شرکت بیمه گر ارسال و بیش از ۹۵ میلیارد ریال خسارت بیمارستانی و دندانپزشکی طی ۸۲ هزار تراکنش در بیش از ۸۰۰ مرحله به بیمه شدگان پرداخت شد.
در این جلسه مقرر شد که روند پرداخت خسارت پرونده هایی که بدلیل نقص مدرک تاکنون پرداخت نشده است، سریعاً مورد بررسی مجدد قرار گیرد و تا ۱۵ آبان خسارت های معوق پرداخت شود. 
در خصوص قرار داد بیمه تکمیلی سال ۹۸- ۹۹ نیز با توجه به آسیب پذیری اهالی فرهنگ و هنر و تکریم جایگاه آنان تصمیم گرفته شد؛ بررسی مدارک پزشکی از سوی بیمه تسریع و روند پرداخت خسارت ها در موعد مقرر انجام پذیرد

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها