{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر

کدخبر : 1560

نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با عنوان «لحظه قطعی» جمعه ۴ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، آیین افتتاحیه نمایشگاه عکس و پوستر این رویداد با عنوان "لحظه قطعی" از ساعت 17 روز جمعه 4 بهمن ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. 

هیات داوران بخش مسابقه و نمایشگاه عکس سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به مدیریت سیامک زمردی مطلق 807 عکس از 170 هنرمند عکاس را داوری کردند و با جمع‌بندی آن‌ها 59 عکس از 49 عکاس در نمایشگاه عکس تئاتر جشنواره نمایش داده می شوند. 

همچنین در بخش مسابقه و نمایشگاه پوستر به مدیریت ابراهیم حسینی، تعداد 287 اثر از 95  طراح بررسی شدند و در نهایت با جمع‌بندی هیات داوران این بخش، 60 اثر از 35 طراح در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران نمایش داده می‌شوند. 

سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری "نادر برهانی مرند" بهمن ماه امسال برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از 4 تا 15  بهمن ماه همه روزه از ساعت 10 تا 20 به بازدید از این نمایشگاه بپردازند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها