{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

بازیگر متری شیش و نیم از برنامه کاری خود خبر داد

کدخبر : 613

"مازیار سیدی" بازیگر تئاتر و سینما، از حضور در یک تئاتر تازه خبر داد. این بازیگر سال گذشته در فیلمِ تسحین شده‌ی متری شیش و نیم هنرنمایی کرده بود

اقتصاد هنر آنلاین-زهرا ره‌گشای: "مازیار سیدی" آخرین بار با نمایش توفان به صحنه آمده بود. او بعد از تجربه ای سینمایی به تئاتر بازگشته است و درباره‌ی این بازگشت می گوید: در حال حاضر مشغول تمرین‌ یک نمایش به کارگردانی "حسن معجونی" هستم. نمایشی با عنوان آشپزخانه که پیشتر اجرا شده بود و اکنون با تغییرات فراوان و گروهی کمابیش تازه به صحنه خواهد رفت. این نمایش قرار است از آبان تا اواسط آذر روی صحنه باشد. بعد از این تئاتر هم قرار است خودم کار تازه ای کارگردانی کنم. اما باتوجه به تمرین‌های نمایش آشپزخانه که به شدت زمان‌بر و سنگین است نمی‌توانم تا وقتی که تمام نشده سراغ تئاتر خودم بروم؛ بنابراین کار روی نمایش من در  اوایل سال 98 خواهد بود.

سیدی در مورد فعالیت در سینما هم گفت: با یکی دو پروژه مشغول مذاکره هستم اما به‌خاطر کار آقای معجونی باید ببینم می‌توانم که پروژه‌ی سینمایی انجام دهم یا نه. زیرا پروژه‌ی "آشپزخانه" به لحاظ زمانی و اجرایی سنگین است و خیلی بیشتر از یک اجرای تئاتر از من انرژی می‌گیرد. البته علاقه‌ای هم ندارم وقتی سر یک پروژه هستم انرژی‌ام را بین کارهای دیگر تقسیم کنم. دوست ندارم اجحافی در حق پروژه‌ی دیگر شود.

 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها