{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 618

"دنیا مدنی" بازیگر نوظهور در تئاتر و سینما اولین تجربه‌ی تئاتر خود را اتفاق بزرگی برای خود دانست. او به تازگی در نمایش پستچی پاپلو نرودا به کارگردانی "علیرضا کوشک جلالی" بود. این تئاتر از مرداد تا شهریورماه در ایرانشهر روی صحنه رفت.

اقتصاد هنر آنلاین- زهرا ره‌گشای: "دنیا مدنی" درباره‌ی حضورش در نمایش "پستچی پاپلو نرودا" به این رسانه گفت: اولین کار من در حوزه تئاتر با آقای کوشک جلالی بود که برای من اتفاق بزرگی بود، به این خاطر که کارگردان برجسته‌ای هستند.
هم‌چنین آقای کوشک جلالی یک چهره‌ی بین‌المللی است و دلیلش این است که پل ارتباطی بین هنر ایران و آلمان هستند. به علاوه در کنار بازیگرانی کار کردم مدرس بازیگری‌اند و قطعا در کنارشان بودن مثل کلاس درس می‌ماند. خیلی خوش‌بخت و خوش‌شانس بودم که این اتفاق برای من افتاده است. بزرگترین نکته‌ی حضور در این نمایش این بود که آن‌قدر تلاش کنم تا در سطح آن آدم‌هایی که سالیان سال روی صحنه هستند بتوانم در کنارشان بازی کنم و خیلی فالش نباشم. خدا را شکر فکر می‌کنم از پس آن برآمدم. مدنی درباره‌ی دومین تجربه‌ی تئاتر چنین گفت: تا الآن چند کار پیشنهاد شده است اما چون با گروه بزرگی کار کرده بودم باید در انتخاب دومم باید محتاط‌تر باشم و صبوری کنم که بتوانم کاری در همان حد انجام دهم.

"دنیا مدنی" از حضور در یک کار سینمایی خبر داد: در حال حاضر سر یک کار سینمایی هستم که تا چند وقت دیگر خبر آن منتشر می‌شود.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها