{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 654

در مهر ماه نمایش‌های جدیدی در سالن‌های تئاتر به روی صحنه می‌روند. تماشاخانه‌های مهرگان، خانه هنرمندان، عمارت نوفل لوشاتو، تئاتر مستقل، ایرانشهر، عمارت رو به رو، سنگلج و تئاتر شهر نمایش‌هایی را به روی صحنه می‌برند.

اقتصاد هنر آنلاین-فاطمه اسماعیلی: نمایش‌های جدیدی در تماشاخانه‌ها اجرا خواهند شد که بعضی از آن‌ها تا آبان ماه نیز ادامه پیدا خواهد کرد. نمایش‌های هفته اول مهرماه سالن‌های تئاتر مهرگان، تئاتر مستقل، نوفل لوشاتو و تئاترشهر در اخبار قبلی عنوان شده بود و این خبر نمایش‌های جدید آن‌ها و دیگر تماشاخانه‌ها را نیزپوشش می‌دهد.

 

تماشاخانه مهرگان

-نمایش در "پوست شیر" به کارگردانی "مجید پورعزیزیان" و به نویسندگی "شان اوکیسی" و با ترجمه "اسماعیل خوئی" از 1 تا 17 مهرماه ساعت 19:00 در سالن شماره یک اجرا خواهد داشت.

-نمایش "جعفرخان از فرنگ آمده و ایرانی بازی" به کارگردانی "محبت دارآفرین" و به نویسندگی "حسن مقدم"از 6 مهرماه ساعت 21:00 در سالن شماره یک به روی صحنه خواهد رفت.

-نمایش "ببخشید شما" به کارگردانی و نویسندگی "آرش محمدی" از 7 تا 25 مهرماه ساعت 18:00 در سالن شماره دو اجرا خواهد داشت.

-نمایش "دردسر به سبک جولیا" به کارگردانی "محمدعلی میرقربانی" و به نویسندگی "علیرضا حاتمی" از 6 مهرماه ساعت 19:30 در سالن شماره یک به روی صحنه خواهد رفت.

-نمایش "بدون توقف" به کارگردانی "سوگل نواب صفوی" و به نویسندگی "گیلا ابراهیمی" از 5 مهرماه ساعت 17:00 در سالن شماره یک برگزار خواهد شد.

-نمایش "واگیر ندارد" به کارگردانی "ساشا کشوادی" و به نویسندگی "ساشا کشوادی و مریم یاسین زاده" از 19 مهرماه تا 8 آبان ساعت 19:00 در سالن شماره یک به روی صحنه خواهد رفت.

 

 تئاتر مستقل

-نمایش "داستان خانواده" به کارگردانی و مترجمی "صدرا صباحی" و به نویسندگی "بیلانا سربیلانوویچ" از 15 مهرماه تا 3 آبان ساعت 17:00 اجرا خواهد شد.

عمارت نوفل لوشاتو

-نمایش "تا باران چند پاییز مانده" به کارگردانی "آرمان شهبازی" و به نویسندگی "عرفان پورمحمدی" در سالن دو نوفل لوشاتو به زودی به روی صحنه خواهد رفت.

تئاتر شهر

-نمایش "سرزمین پدری" به کارگردانی و نویسندگی "محمد قاسمی" از 9 مهرماه تا 10 آبان ساعت 18:00 در سالن سایه تئاترشهر اجرا خواهد شد.

-نمایش "خرچنگ خانگی" به نویسندگی و کارگردانی "ابراهیم پشت کوهی" به زودی در سالن سایه تئاترشهر به روی صحنه خواهد رفت. در خلاصه داستان آمده است: داستان اتللو این بار در جنوب ایران اتفاق می‌افتد.

ایرانشهر

-نمایش "اسلو" به کارگردانی "یوسف باپیری" و به نویسندگی "جی. تی راجرز" و با ترجمه "محمد منعم" از 18 مهرماه تا 13 آبان ساعت 20:30 در سالن استاد سمندریان برگزار می‌شود.

عمارت رو به رو

-نمایش "ویرانگر ده پا" به کارگردانی و بازیگری "مژگان حامدی" و با طراحی "مژگان حامدی و اشکان چراغی" از 8 تا 15 مهرماه ساعت 20:30 به روی صحنه خواهد رفت.

-نمایش "مونده" به کارگردانی و نویسندگی "علیرضا شیخی و پیروز محمدی" از 4 تا 13 مهرماه ساعت 18:00 اجرا خواهد شد.

-نمایش "ناحملط"به کارگردانی و طراحی "مسعود صفری" از 1 تا 7 مهرماه ساعت 20:30 به روی صحنه خواهد رفت.

خانه هنرمندان

-نمایش "زیبا" به کارگردانی "خشایار خلیل خانی" و به نویسندگی "یون فوسه" و با ترجمه "محمد حامد" از 10 مهرماه تا 3 آبان ساعت 19:00 و 20:30 اجرا خواهد شد.

-نمایش "اصل 44 قانون اساسی" به کارگردانی "مریم اسماعیلی" و به نویسندگی "مریم اسماعیلی و حسین فرخزاده" از 11 مهرماه تا 3 آبان ساعت 18:30 و 20:30 در سالن استاد انتظامی به روی صحنه خواهد رفت.

سنگلج

-نمایش "جمعه کشی" به کارگردانی و نویسندگی "اسماعیل خلج" از 7 تا 30 مهر ماه ساعت 19:30 اجرا خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها