{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

نمایش‌های هفته آخر مهرماه

کدخبر : 752

نمایش‌های ویژه کودکان و نوجوانان در ماه مهر رو به پایان است و تنها 8 نمایش جدید در هفته آخر مهر اجرا خواهند داشت.

اقتصاد هنر آنلاین-فاطمه اسماعیلی: 8 نمایش کودک و نوجوان در هفته آخر مهر در سالن‌ها و تماشاخانه‌های "پردیس تئاتر تهران"، "مرکز تئاتر توانش"، "خانه موزه استاد عزت الله انتظامی"، "تالار هنر"، "تماشاخانه سبحان"، "کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" و " فرهنگسرای فردوس" اجرا خواهند داشت.

-نمایش "سایه‌هایی از شهر" به نویسندگی و کارگردانی "رضا فقیهی" با بازی بازیگران کودک "محمد طاها میرزاخانی و آرمیتا ایمانی" از 14 تا 25 مهرماه ساعت 18:00 در پردیس تئاتر تهران سالن علی نصیریان به روی صحنه خواهد رفت.

-نمایش "کدو قلقله زن" به نویسندگی و کارگردانی "مهرداد مصلحی" از 18 مهر تا 1 آذر فقط روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 18:15 در مرکز تئاتر توانش اجرا خواهد شد.

-نمایش "قصه نیمروز قیامت" به نویسندگی و کارگردانی "مهراب رستمی" از 11 تا 26 مهرماه ساعت 18:30 در پردیس تئاتر تهران سالن داوود رشیدی به روی صحنه خواهد رفت.

-نمایش موزیکال "قصه قصر یخی" به نویسندگی و کارگردانی "شیما لطیفی" از 20 مهر تا 30 آبان ماه ساعت 17:00 در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا خواهد شد.

-نمایش "اتاق جادویی" به نویسندگی و کارگردانی "پیام عزیزی" هر روز به جز شنبه‌ها و ایام سوگواری ساعت 18:00 در مهر و آبان ماه در تالار هنر اجرا خواهد شد. همچنین اجرای یکشنبه‌ها به صورت نیم بها فروخته می‌شود.

-نمایش موزیکال "فیفیل خان" به نویسندگی و کارگردانی "ایرج صادقی طاری" در ماه مهر ساعت 17:30 در تماشاخانه سبحان به روی صحنه خواهد رفت.

-نمایش موزیکال "خرمشیر" به نویسندگی "جواد ذوالفقاری و شادی پورمهدی" و به کارگردانی "مجتبی خمسه" در ماه مهر ساعت 18:30 در فرهنگسرای فردوس اجرا خواهد شد.

-نمایش "یک روز و دو فصل و هدیه کوچولو" به نویسندگی "نوشین سیفی و رامین کهن" و به کارگردانی "رامین کهن" به زودی هر روز ساعت 17:00 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سالن گلستان ویژه خردسالان 3 تا 7 سال به روی صحنه خواهد رفت.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها