{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 1163

انجمن دانش آموختگانِ دانشگاه هنر با همکاری شهرداری منطقه ۱۲ و سازمان زیباسازی تهران سومین رویداد پاییز _ برگ را با هدف گسترش و توجه به هنر معاصر در یک گفتمان محیط زیستی و شهری برگزار می کند .

به گزارش هنر‌ام‌روز ایجاد فضایی برای درک، ارتباط و تعامل بیشتر هنرمندان با طبیعت شهری، بافت تاریخی و بهره گرفتن از مواد و مصالح موجود در فضا، رویکرد اصلی این رویداد خواهد بود. ضمن اینکه استفاده از برگ های پاییزی در خلق و اجرای اثر اهمیت ویژه ای برای برگزار کنندگان دارد .
 در این دوره نیز برگ های پاییزی به عنوان ماده ی اصلی کار هنرمندان مورد توجه است. به همین جهت هنرمندان علاقه مند به حضور در جشنواره می بایست ایده ی خود را بر پایه استفاده از برگ های پاییزی اجرا کنند، اما در انتخاب رسانه ی کاری خود همچون چیدمان، هنرمحیطی، پرفورمنس، هنر ویدئو، عکاسی و ... و همین طور استفاده از ابزارها و مواد تلفیقی برای خلق آثار آزاد خواهند بود. هنرمندان مدعو این دوره از جشنواره بیست نفر هستند اما شرکت در جشنواره برای تمامی هنرمندان و عموم مردم آزاد و رایگان است . از میان هنرمندان بخش آزاد سه هنرمند برگزیده و از آنها تقدیر خواهد شد . 
زمان برگزاری این رویداد در تاریخ 23 و 24 و 25 آذر ماه، میدان مشق حدفاصل فاصل سردر باغ ملی تا سر در دانشگاه هنر خواهد بود.
 
PHOTO-2019-12-06-22-31-42
 
 
آثار برگزیده در قالب کتاب( هر سه دوره) منتشر خواهند شد .

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها