{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

در بازلِ سوئیس

کدخبر : 238
عکاس:

نمایشگاه عکس "بازل" اولین و تنها نمایشگاه بین‌المللی هنر سوئیس با محوریت عکس است. این رویداد ازتاریخ 11 تا 16 ژوئن برگزار می‌شود. این نمایشگاه گالری ها را از سراسر جهان در یک محیط منحصر به فرد جمع‌آوری می‌کند و برای هنرمندان، مجموعه‌داران، و بازدیدکنندگان فضا و فرصتی را برای گفت وگو بین تمام بازیگران این عرصه فراهم می‌کند.

اقتصادهنرآنلاین- مه‌سیماشکریان؛ عکاسی در دهه‌ی گذشته جایگاه خود در بازار اقتصاد هنر و موزه‌ها پیدا کرده است. این رویداد هنری قصد دارد در طول هفته‌ی هنر بازل، تجارت خلاق همه دست اندر کاران هنر عکاسی و بازرگانی  این هنر را تقویت کند.

چشم‌انداز این جشنواره ایجاد مرکزی  برای عکاسی هنری در پایتخت فرهنگی سوئیس است. هدف رویداد از برگزاری نمایشگاه  این است که مشعل عکاسی را برای مدتی طولانی در بازل روشن نگه دارد و برای پیشبرد این هدف، نیازمند همراهی  تمام دست اندرکاران این هنر شامل مجموعه دار، هنرمند و ... خواهد بود.

سیبیسل

نمایشکاه عکس بازل در تلاش است تا به  معرفی گالری‌ها و هنرمندان جوان و کمتر شناخته‌شده  بپردازد و فرصت ارائه‌ی آثار آنها در کنار برنامه‌های معاصر و موقعیت های شناخته شده  خود فراهم بیاورد.

یبلیلی

از دیگر اهداف این  نمایشگاه ایجاد شانس ارتباط برای هنرمندان و گالری‌ها است و معرفی  شیوه‌های جالب عکاسی تاریخی و معاصر است. همچنین این رویداد جوایزی برای استعدادهای جدید که تا قبل ازین کم‌تر مورد توجه قرار گرفته اند دارد.

یبلیللی

 

این رویداد به منظور رسیدن به بهترین شکل از انتخاب و ارائه،ازهمکاری و همراهی  گالری‌‌ها، کارشناسان موزه و مجموعه داران بهره می‌برد که همه یکپارچه دست در دست برای این چشم انداز مشترک تلاش می‌کنند و از نظراتشان برای بهتر برگزارشدن رویداد بهره می‌برد، همچنین هیئت انتخاب آثار که شامل چند کیورتور است با این مجموعه همکاری دارند. این دوره از رویداد با کشورهای فرانسه، هلند، آلمان، انگلیس، ژاپن، اسپانیا و .... همکاری می‌کند. در کنار نمایش آثار، وب سایت این رویداد امکان خرید اینترنتی عکس برای علاقه مندان را فراهم کرده است.

untitledبیاایل

 

منبع: photo-basel
ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها