{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 2750

در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا به آرامش و تعمق شهرت ندارد، یک سازنده مبلمان و مجسمه‌های دکوری در چین در اقدامی متفاوت دست به ساخت مجسمه‌هایی از او در حالت مراقبه زده‌است و آن‌ها را به فروش گذاشته‌است. مدل نشستن این مجسمه‌ها یادآوربودا است. به گفته فروشنده صد نسخه از این مجسمه ساخته شده و تاکنون ده‌ها نمونه از آن به فروش رسیده است. یکی از خریداران این مجسمه به روزنامه گلوبال تایمز چاپ چین درباره انگیزه‌اش از خرید مجسمه گفته آن را برای گوشزد این که "بیش از حد ترامپ" نباشد خریده است.

هنرام‌روز: این مجسمه در سایت فروش آنلاین تائو‌بائو در چین و در دو سایز یک و نیم متری و چهار متری به ترتیب با قیمتی معادل ۱۵۰ دلار و ۶۵۰ دلار برای فروش ارائه شده است.

این مجسمه ترامپ را با دستانی روی زانو و انگشت‌های شست رو به بیرون، در حالتی که یادآور هنر بودایی و مجسمه‌های بودا در حال تعمق و مراقبه است، نشان می‌دهد. 

روزنامه دولتی گلوبال تایمز چاپ چین که نخستین بار این خبر را گزارش کرده، از قول فروشنده این مجسمه در استان فوجیان چین نوشته که مجسمه بودای ترامپ را با شعار "عظمت را به کمپانی‌تان بازگردانید" در این سایت فروش آنلاین گذاشته که یادآور شعار انتخاباتی آقای ترامپ یعنی "عظمت را به آمریکا بازگردانیم" است. 

1361

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها