{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 655

گالری‌ها و نگارخانه‌های ایران در روز جمعه 5 مهر ماه با 29 برنامه‌ی جدید در حوزه‌ی نقاشی، عکاسی، مجسمه‌سازی و تصویر سازی میزبان علاقه‌مندان و مخاطبان این فعالیت‌ها می‌شوند.

اقتصاد هنرآنلاین- زهرا رهگشای: برنامه‌ها و فعالیت‌های نگارخانه‌ها و گالری‌های "الهه، شمیده، دیلمان، آریا، محسن، ژاله، مرکز نبشی، خارج از دستان، آ، هور، شلمان، والی، سایه، شیرین، راه ابریشم، همرس، اُ، ایون، ارفند، نگر، اتاق برق، متن، شروه، متن، موزه هنرهای معاصر اصفهان، سایان، میلان" از جمعه 5 مهر به شرح زیر است:

نگارخانه "الهه"

نمایشگاه انفرادی حجم "الهه کشاورز" از جمعه 5 مهر تا دوشنبه 15 مهر برگزار می‌شود. از این نمایشگاه به‌جز چهارشنبه‌ها همه روزه از ساعت 16 تا 20 می‌توان بازدید کرد. نگارخانه الهه واقع در تهران، خیابان آفریقا، انتهای خیابان گلفام، سمت راست، بن بست امینی، پلاک 3 است.

نگارخانه "شمیده"

نمایشگاه انفرادی عکس "ویوی ابدی"  از "فرزانه فاضلی" جمعه 5 مهر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا دوشنبه 15 مهر برقرا است و علاقه‌مندان به آن می‌توانند هرروز به جز پنجشنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 از آن دیدن کنند. نگارخانه "شمیده" در تهران، میرداماد،میدان مادر،خیابان شهید سنجابی(بهروز سابق)،بن بست یکم،پلاک8،طبقه اول،واحد12 قرار دارد.

گالری "دیلمان"

نمایشگاه گروهی عکس "شریعتی؛ پوشه‌ی دوم" از جمعه 5 مهر تا جمعه 26 مهر دایر است. گردآورنده این نمایشگاه "کامیار منوچهرزاده" است و جز شنبه‌ها همه‌ روزه از ساعت 16 تا 20 می‌توان از آن بازدید کرد. این گالری در تهران، شریعتی، بالاتر از ظفر، خیابان پورمشکانی (کودکان غزه)، شماره 50 واقع است.

نگارخانه "آریا"

نمایشگاه گروهی عکس "شریعتی؛ پوشه‌ی دوم" از جمعه 5 مهر تا جمعه 26 مهر در این نگارخانه هم برگزار می‌شود. روز گشایش، ساعت بازدید از 16 تا 20 است و در باقی روزها از ساعت 14 تا 20 می‌توان از این نمایشگاه دیدن کرد. این نگارخانه در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، کوی زرین، پلاک 10 است.

گالری "محسن"

نمایشگاه دونفره‌ی عکس‌های "ستاره سنجری و علیرضا فانی" از جمعه ۵ مهر تا چهارشنبه ۱۷ مهر برقرار می‌شود. برای بازدید از این نمایشگاه هرروز جز پجشنبه‌ها از ساعت 16 تا 21 می‌توان به این نمایشگاه مراجعه کرد. گالری "محسن" در تهران، ظفر، خیابان ناجی، خیابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مینای شرقی، پلاک 42 قرار دارد.

گالری "ژاله"

نمایشگاه گروهی نقاشی "کادانس" جمعه 5 مهر از ساعت 16 تا 20 افتتاح می‌شود. "امیررضا سماواتی" گردآورنده‌ی این نمایشگاه است و نمایشگاه جمعه 12 مهر برقرار است. از "کادانس" جز شنبه‌ها در باقی ایام هفته از ساعت 16 تا 21 می‌توان دیدن کرد. گالری "ژاله" در تهران، کریم خان، خیابان ایرانشهر، خیابان نوشهر، پلاک 3 است.

مرکز "نبشی"

نمایشگاه انفرادی عکس "کنرو ایزو" از حمعه 5 مهر تا جمعه 10 آبان در این گالری دایر خواهد بود. ساعت بازدید از این نمایشگاه در روز افتتاحیه از 16 تا 21 و در باقی روزها 12 تا 21 است. "مرکز نبشی" واقع در تهران، خیابان کریم خان، خیابان استاد نجات اللهی (ویلا)، کوچه خسرو، پلاک 51 است.

"خارج از دستان"

نمایشگاه گروهی نقاشی "دور سیب خط بکش یا بی‌سایه‌گی" از جمعه 5 مهر تا جمعه 26 مهر برقرار است. زمان بازدید از این نمایشگاه هرروز به جز شنبه‌ها از ساعت 11 تا 19 و در روز گشایش از ساعت 16 تا 20 است. گالری "خارج از دستان" در تهران، خیابان فلسطین شمالی، روبه‌روی دانشگاه آزاد، انتهای کوچه‌ی قلم‌چی، طبقه‌ی زیرین ویکافه واقع است.

گالری "آ"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "جزیره سرگردانی" از جمعه 5 مهر تا دوشنبه 15 مهر دایر خواهد بود. این نمایشگاه از "مجید فعال" است و در تمام روزهای هفته جز شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 می‌توان از آن بازدید کرد.

نمایشگاه انفرادی نقاشی "زیره" از "آرزو شیروانی" جمعه 5 مهر در سال 2 گالری آ افتتاح میشود. این نمایشگاه تا دوشنبه 15 مهر برقرار خواهد بود این گالری در تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی(آبان جنوبی)، کوچه ارشد، پلاک 7 قرار دارد.

نگارخانه "هور"

نمایشگاه نقاشی‌های "مهدی حسینی" از جمعه 5 مهر تا دوشنبه 22 مهر برگزار می‌شود. این گالری هرروز جز شنبه‌ها باز است و از این نمایشگاه از ساعت 16 تا 20 و در روز گشایش آن از ساعت 15 تا 20 می‌توان دیدن کرد. نگارخانه "هور" واقع در تهران، خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره 12 است.

گالری "شلمان"

نمایشگاه انفرادی حجم "به روایت درختان" جمعه 5 مهر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه از "لیلا نظری" است و تا چهارشنبه 10 مهر دایر است. از این نمایشگاه در روز افتتاحیه از ساعت 16 تا 20:30 و در باقی روزها جز پنجشنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 می‌توان دیدن کرد. گالری "شلمان" در تهران، میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک 27 قرار دارد.

نگارخانه "والی"

نمایشگاه انفرادی حجم و نقاشی "چیرگی" از "سعیده حاتمی" جمعه 5 مهر از ساعت 16 تا 20 افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا سه‌شنبه 16 مهر هرروز جز شنبه‌ها از ساعت 12 تا 20 دایر خواهد بود. نگارخانه "والی" در تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک 72 واقع شده است.

گالری "سایه"

نمایشگاه انفرادی حجم و نقاشی "مکعب‌های تاریک" از "امیر عندلب" جمعه 5 مهر از ساعت 17 تا 21 افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا چهارشنبه 10 مهر برقرار است. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا روز پایان آن از ساعت 11 تا 20 به گالری سایه مراجعه کنند. این گالری در تهران، خیابان کریمخان، خیابان سنایی، خیابان سیزدهم، شماره 21 قرار دارد.

گالری "شیرین"

نمایشگاه انفرادی حجم "رویای آهنی" از جمعه 5 مهر تا چهارشنبه 17 مهر دایر است. این نمایشگاه از "مجید حسینی" است.

نمایشگاه انفرادی نقاشی "گمگشته در گذار" هم از "جمعه 5 مهر تا چهارشنبه 17 در همین گالری دایر است. این نمایشگاه از "نازنین افشار" است و برای بازدید از این دو نمایشگاه می‌توان هرروز جز دوشنبه‌ها از ساعت 11 تا 19 و در روز افتتاحیه از 16 تا 20 به گالری "شیرین" مراجع کرد. این گالری واقع در تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه‌ی سیزدهم، پلاک 5 است.

گالری "راه ابریشم"

نمایشگاه گروهی حجم و عکس "کرم خراط" از "پرگل عینالو و بابک کاظمی" جمعه 5 مهر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا 30 مهر دایر است و می‌توان برای بازدید از آن هرروز جز دوشنبه‌ها در ساعات 16 تا 20 به این گالری مراجعه کرد. "راه ابریشم" در تهران، بلوار کشاورز، بین وصال شیرازی و قدس، ساختمان تکنو آجر، پلاک 210 واقع شده است.

 فضای هنری "همرس"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "میانگاه" از جمعه 5 مهر تا جمعه 19 مهر دایر خواهد بود. این نمایشگاه از "آیدا روزبیانی" است و می‌توان هرروز از ساعت 16 تا 22 از آن دیدن کرد. فضای هنری "همرس" در تهران، خیابان ولیعصر ، نرسیده به میدان تجریش، روبروی پمپ بنزین باغ فردوس، جنب بانک مهر ایران، شماره ۲۹۹۶، طبقه 2 واقع شده است.

گالری" اُ "

نمایشگاه انفرادی نقاشی "حسی از یک فضا" از "بهرو باقری" جمعه 5 مهر ساعت 16 تا 21 افتتاح می‌شود و تا سه‌شنبه 16 مهر ادامه دارد. برای بازدید از این نمایشگاه هرروز جز شنبه‌ها و یکشنبه‌ها از ساعت 12 تا 20 می‌توان به این گالری مراجعه کرد. گالری " اُ " در تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول قرار دارد.

گالری "ایوان"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "تقابل" از "ویدا حبلانچی" جمعه 5 مهر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه هرروز جز شنبه‌ها تا دوشنبه 15 مهر از ساعت 16 تا 20 ادامه دارد. گالری "ایوان" واقع در تهران، الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره 1 است.

گالری "ارفند"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "گستره‌ی کلاغ" از "رفیعه هزاره" جمعه 5 مهر ساعت 16 تا 21 افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا جمعه 19 مهر هرروز دایر است. گالری "ارفند" در تهران، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان جهان‌آرا، خیابان 19ام (جلال حسینی)، بعد از تقاطع اشک‌شهر، پلاک 48 است.

نگارخانه "نگر"

نمایشگاه گروهی نقاشی "خبره‌نگر" از جمعه 5 مهر تا چهارشنبه 10 مهر برگزار می‌شود. علاقه مندان می‌توانند هرروز جز شنبه‌ها از ساعت 13 تا 20 به این نگارخانه مراجعه کنند. روز گشایش، نمایشگاه از ساعت 16 تا 21 باز است. نگارخانه "نگر" واقع در تهران، قیطریه، ضلع جنوبی پارک، خیابان روشنایی، کوچه دلارام، پلاک 33، زنگ سوم است.

"اتاق برق"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "مریخ روی دریاچه" از "کیارش علیمی" روز جمعه 5 مهر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا دوشنبه 15 مهر جز پنچشنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 دایر خواهد بود. "اتاق برق" در تهران، خیابان فلسطین شمالی، روبروی دانشگاه هنر و معماری، انتهای کوچه‌ی قلم‌چی قرار دارد.

نگارخانه "آتشراد"

نمایشگاه گروهی نقاشی "شایعه‌ی رنگ‌ها" جمعه 5 مهر از ساعت 16 تا 20 افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا چهارشنبه 10 مهر جز شنبه‌ها از ساعت 16 تا 19 برقرار می‌ماند. نگارخانه "آتشراد" در تهران، خیابان ولیعـصر، نرسیـده به میـدان ونک، خیابان عباسپـور ( توانیــر ) شمـالـی، بعـد از پـل همت، پـلاک 23 واقع شده است.

گالری "شروه"

نمایشگاه گروهی نقاشی بزرگداشت "عربعلی شروه" از جمعه 5 مهر تا چهارشنبه 17 مهر برگزار می‌شود. این گالری روز گشایش از ساعت 16 تا 20 و در باقی روزها از ساعت 16 تا 19 فعالیت دارد. گالری "شروه" واقع در تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، خیابان کاج جنوبی، کوچه سوم، پلاک ۱۲، طبقه دوم، موسسه هنری شروه است.

گالری "متن"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "بار" از "بشیر ناصری" جمعه 5 مهر ساعت 17 تا 20 افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا دوشنبه 15 مهر جز جمعه صبح از ساعت 10 تا 20 برقرار می‌ماند. گالری متن در اصفهان، خیابان آبشار اول، پلاک 25 قرار دارد.

موزه "هنرهای معاصر اصفهان"

نمایشگاه نقاشی "دیروز؛ نقاش/امروز؛ هنرمند" از جمعه 5 مهر تا جمعه 10 آبان در موزه هنرهای معاصر اصفهان برگزار می‌شود. مضمون این نمایشگاه سیری در آثار هنرمندان نقاش اصفهان است که از ساعت 16 تا 20 قابل بازدید است. این موزه واقع در اصفهان، خیابان استانداری است.

گالری "سایان"

نمایشگاه گروهی تصویرسازی از جمعه 5 مهر سه‌شنبه 16 مهر برگزار می‌شود. این نمایشگاه که از هنرجویان استاد "مریم روحی" است در طول ایام هفته از ساعت 16 تا 20 و در روز افتتاحیه از ساعت 17 تا 20 در گالری سایان برقرار خواهد بود. این گالری در اصفهان.خیابان آذر.بن بست سی ودوم(امین).شماره 17 واقع شده است.

گالری "میلان"

نمایشگاه گروهی نقاشی از جمعه 5 مهر تا چهارشنبه 10 مهر در این گالری دایر می‌شود. از این نمایشگاه در تمام روزهای هفته از ساعت 16 تا 20 و در روز افتتاحیه از ساعت 17 تا 20 می‌توان دیدن کرد. گالری "میلان" در ارومیه، خیابان مولوی، خیابان امین، خیابان ارمغان، خیابان ارغوان، نبش کوچه 7 قرار دارد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها