{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

16 برنامه‌ی جدید در گالری‌های ایران

کدخبر : 698

گالری‌ و نگارخانه‌های تهران پنج‌شنبه و جمعه مشترکا با 16 برنامه‌ی جدید در حوزه‌های نقاشی، چیدمان و حجم میزبان علاقه‌مندان و مخاطبان این فعالیت‌ها می‌شوند.

اقتصاد هنر آنلاین-زهرا ره‌گشای: دو گالری‌ "متفرقه" و "آفرینش نقش" در روز پنجشنبه 11 مهر با دو برنامه‌ی جدید در نقاشی و هنرهای تجسمی و سیزده گالری "انگار"، "هفت ثمر"، "شمیس"، "شکوه"، "اعتماد نگارستان" و "هما" در روز جمعه 12 مهر با شش برنامه‌ی جدید در زمینه نقاشی و چیدمان میزبان مخاطبان و علاقه‌مندان به این فعالیت‌ها هستند.

برنامه‌ی گالری‌ها و نگارخانه‌ها در روز پنجشنبه 11 مهر به شرح زیر است:

گالری "متفرقه"

نمایشگاه انفرادی حجم "قصه ماهیان" از "رخساره حائری هاشمی" پنجشنبه 11 مهرماه افتتاح می‌شود و فقط تا جمعه  برپاست. این نمایشگاه روز افتتاحیه از ساعت 16 تا 20 و در روز جمعه از ساعت 11 تا 21 برقرار است. گالری "متفرقه" در شریعتی، خیابان یخچال، خیابان وارسته، شیدایی، پلاک 1/123 است.

نگارخانه "آفرینش نقش"

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی "برکه" از پنجشنبه 11 مهر تا دوشنبه 15 مهر دایر است. این نمایشگاه روز افتتاحیه از ساعت 16 تا 20 و در باقی روزها جز پنجشنبه‌ها از 16:30 تا 20 برقرار است. نگارخانه "آفرینش" در فلکه دوم تهرانپارس انتهای خیابان جشنواره فرهنگسرای اشراق است.

برنامه‌ی گالری‌ها و نگارخانه‌ها در روز جمعه 12 مهرماه به شرح زیر است:

گالری "انگار"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "فریاد سکوت" از "شهره معتمدی" جمعه 12 مهر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا پنجشنبه 18 مهرماه ادامه دارد. این نمایشگاه در روز افتتاحیه از ساعت 12 تا 19 و در روزهای دیگر از ساعت 11 تا 17 برقرار است. گالری "انگار" در شیخ بهایی جنوبی، برج‌های آ اس پ، همکف تجاری، پلاک 65 است.

گالری" 7 ثمر"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "زیبایی ای درخت" از "خیراله اصغری" جمعه 12 مهر برگزار می‌شود. این نمایشگاه تا چهارشنبه 17 مهر ماه ادامه دارد. برای بازدید از این نمایشگاه می‌توان پنج‌شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 به گالری "7 ثمر" مراجعه کرد. این گالری در خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه پنجم، شماره 8 است.

نگارخانه "شمیس"

نمایشگاه نقاشی و چیدمان "زن در دنیای معاصر" از "فتانه محمدی" جمعه 12 مهر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا پنجشنبه 18 مهر ادامه دارد. . برای بازدید از این نمایشگاه نقاشی و چیدمان می‌توان هرروز جز دوشنبه‌ها از ساعت 17 تا 21 به نگارخانه "شمیس" مراجعه کرد. این گالری فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان دانیالی، شماره 8 است.

گالری "شکوه"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "حجت‌الله چراغ" از جمعه 12 مهر تا چهارشنبه 17 مهرماه دایر است. برای بازدید از این نمایشگاه نقاشی می‌توان هرروز جز پنجشنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 به گالری "شکوه" رفت. این گالری در فرمانیه.بلوار شهید اندرزگو.خیابان سلیمی شمالی.کوچه امیر نوری.پلاک 19 است.

گالری "اعتماد نگارستان"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "بوم‌نگاری" از "بیژن اخگر" جمعه 12 مهر افتتاح می‌شود. این تا سه‌شنبه 30 مهرماه دایر است. این نمایشگاه در روز افتتاحیه ساعت 15 تا 20 و در باقی روز‌ها جز دوشنبه‌ها از ساعت 13 تا 19 برقرار است. گالری "اعتماد نگارستان" میدان بهارستان، خیابان دانشسرا، باغ نگارستان است.

گالری "هما"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "در امتداد شاعران" از "مسعود اصلانی" جمعه 12 مهر  دایر می‌شود. این نمایشگاه تا سه‌شنبه 23 مهرماه ادامه دارد. این نمایشگاه در روز افتتاحیه ساعت 16 تا 20 و در باقی روزهای هفته از ساعت 11 تا 19 برقرار است و می‌توان به آن مراجعه کرد. گالری "هما" به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک است.

گالری "ویستا"

نمایشگاه گروهی نقاشی "تناد" از جمعه 12 مهر تا سه‌شنبه 23 مهر دایر خواهد بود. "بهنام کامرانی" گردآورنده‌ی این نمایشگاه گروهی است.

نمایشگاه انفرادی نقاشی، طراحی و ویدئو آرت "شیدا گرجی" از جمعه 12 مهر تا سه‌شنبه 23 مهر دایر است. این گالری روزهای شنبه تعطیل است و برای بازدید از این نمایشگاه می‌توان در روزهای دیگر از ساعت 16 تا 20 به این گالری مراجعه کرد. گالری "ویستا" در خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک 11 است.

گالری "ایده"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "کهکشان عشق" از "رحمان احمدی ملکی" از جمعه 12 مهر تا 17 همین ماه برگزار می‌شود. این نمایشگاه در روز افتتاحیه از ساعت 16 تا 20 و در روزهای دیگر از ساعت 10 تا  20 دایر خواهد بود. این گالری در میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام، میدان شعاع، خیابان هجدهم، پلاک 20 است.

گالری "گلستان"

نمایشگاه انفرادی نقاشی "آثار سحرللهی" از جمعه 12 مهر تا چهارشنبه 17 همین ماه از ساعت 16 تا 20 برقرار است. این گالری روزهای پنجشنبه تعطیل است. گالری "گلستان" در خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک34 است.

نگارخانه "احسان"

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی "خیال" از جمعه 12 مهر تا سه‌شنبه 16 مهر دایر است. این نمایشگاه در طول هفته از ساعت 16:30 تا 20 و در روز اختتامیه از ساعت 16:30 تا 19 دایر خواهد بود. این نگارخانه در  اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، شماره 22 است.

برنامه برنامه‌ی گالری‌ها و نگارخانه‌ها در شهرستان‌ها در جمعه 12 مهر به شرح زیر است:

گالری "ایوان سپید"

نمایشگاه نقاشی انفرادی "آثار آوین جانی" از جمعه 12 مهر تا چهارشنبه 17 مهر دایر خواهد بود. این نمایشگاه در روز افتتاحیه از ساعت 17 تا 20 و در باقی روزهای هفته از ساعت 10 تا 19 برقرار است. گالری "ایوان سپید" در مهرشهر کرج، بلوار ارم، بعد از باغ سیب، جنب سه راه شهرداری، پلاک 2 است.

نگارخانه "میلان"

نمایشگاه گروهی نقاشی "زن در طبیعت سرزمین مادری" از جمعه 12 مهر تا چهارشنبه 17 مهر دایر است. این نمایشگاه در روز افتتاحیه از ساعت 17 تا 20 و در باقی روزهای هفته از ساعت 16 تا 20 دایر خواهد بود. نگارخانه "میلان" در ارومیه، خیابان مولوی، خیابان امین، خیابان ارمغان، خیابان ارغوان، نبش کوچه 7 است.

گالری "اکنون"

نمایشگاه گروهی آثار هنری "خانه رو به جنوب" از جمعه 12 مهر تا چهارشنبه 24 مهر برگزار می‌شود. این نمایشگاه در روز افتتاحیه از ساعت 16 تا 20 و دیگر روزها از ساعت 17 تا 21 دایر خواهد بود. گالری "اکنون" در اصفهان، خیابان خاقانی، کوچه افشین(14)، بن بست حریر، پلاک 9 است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها