{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

جشنواره‌ دانشجویی با امید تاسیس رشته تخصصی موشن گرافیک برگزار می‌شود

کدخبر : 701

کمیته آموزش “انجمن صنفی طراحان گرافیک متحرک” شهر تهران با سرپرستی “عمار عیسی پور” و با هدف گسترش آگاهی در این رشته و جایگاه سازی شغلی و صنفی و تشویق برای ایجاد زمینه‌های پژوهش در حیطه “موشن گرافیک” در نظر دارد تا اولین هفته پژوهشی، آموزشی "هفت رنگ" را برگزارکند. در این راستا از کلیه طراحان گرافیک متحرک، استادان دانشگاه‌، کارشناسان، صاحب نظران و دانشجویان برای شرکت در این رویداد دعوت شد. هفته پژوهشی آموزشی "هفت رنگ" از 13 مهر آغاز به کار می‌کند و میزبان شرکت کنندگانی از سراسر ایران است.

به گزارش اقتصاد هنرآنلاین، این رویداد در چهار بخش مقاله، چکیده پایان نامه، گزارش کار (مراحل اجرایی موشن گرافیک) و مسابقه لوگوموشن انجمن–دمو ریل ( طراحی متحرک از لوگوی انجمن) برگزار خواهدشد.

حامی معنوی و علمی و آموزشی این رویداد دانشگاه "سوره" است و چند شرکت طراحی و چاپ حامیان مالی این رویداد هستند. جشنواره در محل دانشگاه "سوره" برگزار می‌شود و از روز شنبه تا پنج شنبه هر روز میزبان سه کارگاه آموزشی و پژوهشی است. مخاطبان این برنامه‌ها دانشجویان و طراحان و اعضا انجمن و علاقه مندان به این رشته هستند.

به گفته "عمار عیسی پور" دبیر کل این جشنواره، هفت رنگ می تواند به ارتقا این رشته و همچنین به بازار کار و به متقاضیان تخصص های موشن دیزاین کمک کند. هیئت اجرایی جشنواره قصد دارند، سنگ بنایی که امسال گذاشته شده است را در سال‌های آینده با تلاش صنف و دانشگاه ادامه دهد. این اولین "هفت رنگ" است و جشنواره قصد دارد که "هفت رنگ" دو، سه، چهار، پنج را در سال‌های آینده  با نیاز سنجی این رشته هر سال با یک تم جدید برگزارکند. "عمارعیسی پور" امیدوار است که با تلاش تیم پژوهشی، اجرایی "هفت رنگ" و دانشگاه "سوره"  در سال‌های آینده این رشته درنظام آموزشی ایران تاسیس شود.

مراسم اختتامیه "هفت رنگ" در تاریخ 19 مهر برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها