{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3497

موقع بازی با استرس و اضطراب شدید جلوی دوربین می‌رویم. چون می‌ترسیم سلامتی‌مان به خطر بیفتد. چهره‌پردازها کارشان از بقیه سخت‌تر است. چون وقتی ماسک می‌زنیم، رد ماسک روی صورت می‌افتد و آنها باید این رد را پاک کنند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری برنا، زهرا سعیدی، بازیگر سریال رمضانی «یاور» گفت: روز گذشته تست کرونای سه نفر از عوامل این سریال شامل صدابردار و دو نفر تصویربردار مثبت شد.yektanet.com یاور به کارگردانی مشترک سعید سلطانی و اصغر نعیمی این شب‌ها از شبکه سه در حال پخش است. 

چند هفته پیش خبر ابتلای ارسلان قاسمی بازیگر این سریال به کرونا منتشر شد. حالا زهرا سعیدی، بازیگر پیشکسوت سریال در گفتگو با خبرنگار ایرنا از کرونایی شدن سه نفر دیگر خبر می‌دهد.این بازیگر درباره دشواری کار در شرایط کرونا گفت: موقع بازی با استرس و اضطراب شدید جلوی دوربین می‌رویم. چون می‌ترسیم سلامتی‌مان به خطر بیفتد. چهره‌پردازها کارشان از بقیه سخت‌تر است. چون وقتی ماسک می‌زنیم، رد ماسک روی صورت می‌افتد و آنها باید این رد را پاک کنند. وی با یادآوری این نکته که قبلا با سعید سلطانی در سریال ستایش در نقش مادر قهرمان داستان همکاری داشته توضیح داد: این کارگردان آگاهی و شناخت بسیار زیادی در مورد جامعه و مردم دارد و به نکات ریز توجه می کند. به همین خاطر سریال‌هایش پرمخاطب می‌شود.سعیدی افزود: برای بازی در نقش شوکت من فیلمنامه را خواندم و توضیحی از کارگردان نخواستم. به نظر من شوکت یک زن سنتی ایرانی است.

من از پنجم اسفندماه سال گذشته به این پروژه پیوستم. هنوز هم سریال در حال تصویربرداری است و بازی من ادامه دارد.پیشنهاد امروزyektanet-logo-signیکبار برای همیشه تو خونتون فتوشاپ رو یادبگیر (۸۰% تخفیف )یکبار برای همیشه تو خونتون فتوشاپ رو یادبگیر (۸۰% تخفیف )وی درباره ویژگی‌های اخلاقی قهرمان داستان گفت: اخلاق یاور مردانگی، جوانمردی و انسانیت و درست زندگی کردن است. او خانواده را دوست دارد و به راستی و درستی اهمیت می دهد. به نظر من این ویژگی‌ها هیچ وقت از مد نمی افتد.سعیدی درباره انتقادهایی که به این سریال به خاطر طرح مضمون چندهمسری شده توضیح داد: ما بازیگر هستیم و فیلمنامه را اجرا می کنیم. صرفا می‌توانیم پیشنهاد بدهیم. ولی در نهایت نظر کارگردان اعمال می‌شود.به گزارش ایرنا، مجموعه ۳۰ قسمتی یاور ملودرامی اجتماعی است که قسمت‌های معمایی و تِم (مضمون) جوانمردی دارد.در کنار داریوش ارجمند که نقش اصلی یعنی یاور را برعهده دارد، ارسلان قاسمی، محمد حاتمی، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، امید علیمردانی، فقیهه سلطانی، مهوش افشارزاده و اسماعیل محرابی از جمله بازیگرانی‌اند که در این سریال حضور دارند. 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها