{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3576

نمایندگان سالخورده‌ترین برنده اسکار بهترین بازیگری، از تهیه‌کنندگان اسکار خواسته‌اند به هاپکینز اجازه حضور در مراسم از طریق پلتفرم "زوم" را بدهند، اما آن‌ها در مورد او استثنائی قائل نشده‌اند.

به گزارش هنر ام به نقل از خبرگزاری ایران آرت، تهیه‌کنندگان اسکار نود و سوم (Oscars 2021) حتی در مورد "آنتونی هاپکینز" ۸۳ ساله برای حضور مجازی در مراسم استثنا قائل نشدند. اسکار ۲۰۲۱ برخلاف چند دهه گذشته با اهدای جایزه "بهترین فیلم" به پایان نرسید، بلکه "استیون سودربرگ" و دیگر تهیه‌کنندگان اهدای جایزه بهترین بازیگر مرد نقش اول را به انتهای مراسم موکول کردند.

این تغییر سبب شد که بسیاری تصور کنند این جایزه به "چادویک بوزمن" فقید اهدا خواهد شد که تابستان گذشته ناباورانه درگذشته بود. اما در نهایت این جایزه توسط "واکین فینیکس" که به لکنت افتاده بود به "آنتونی هاپیکینز" برای بازی در "پدر" (The Father) رسید که حتی در مراسم حضور نداشت – نه حتی به شکل مجازی.

هاپکینز که به دلیل مشکلات ناشی از پاندمی ترجیح داده بود در ولز بماند و به لندن سفر نکند، در حین بیرون آمدن نامش از پاکت احتمالاً در خوابی شیرین به سر می‌برده. "ایندی‌وایر" به‌تازگی گزارش داده است که نمایندگان سالخورده‌ترین برنده اسکار بهترین بازیگری، از تهیه‌کنندگان اسکار خواسته‌اند به هاپکینز اجازه حضور در مراسم از طریق پلتفرم "زوم" را بدهند، اما آن‌ها در مورد او استثنائی قائل نشده‌اند.

به گزارش 30نما، "کایل بوکانان" منتقد "نیویورک تایمز" نیز رد شدن درخواست هاپکینز را تأیید کرده و می‌نویسد: "می‌توانم تأیید کنم که آنتونی هاپکینز پیشنهاد کرده از طریق "زوم" در مراسم حاضر شود و تهیه‌کنندگان اسکار درخواست او را رد کرده‌اند… اما شایعه دیگر این است که الیویا کولمن [همبازی هاپکینز در فیلم "پدر"] آماده دریافت جایزه از طرف هاپکینز بوده، اما تا جایی که می‌دانم این ادعا صحت ندارد. کولمن مشغول بازی در یک فیلم است و تنها برای بخش [بهترین بازیگر زن نقش مکمل] حضور پیدا کرد."

هاپکینز روز دوشنبه با انتشار ویدیویی به "چادویک بوزمن" ادای احترام کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها