{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3639

میا تریپلتون موفق شده کار خود را به عنوان بازیگر شروع کند و این اتفاق در حالی رخ داده که به خاطر متفاوت بودن نام خانوادگی‌اش کسی متوجه نشده او دختر کیت وینسلت است.

به گزارش هنر ام‌روزبه نقل از خبرگزاری ایران آرت، کیت وینسلت در مصاحبه جدید خود فاش کرد دختر ۲۰ ساله اش، میا، به تازگی کار بازیگری را آغاز کرده است.

وینسلت گفت: "حالا در جمهوری چک است و قرار است در آنجا یک سریال کوتاه کار کند."

این بازیگر مشهور هالیوودی افزود: "این اتفاق فوق العاده ای است که فکر می کنم می دانستم یک روز رخ می دهد. در حقیقت همیشه مشکوک بودم. و همین طور هم شد و چند سال قبل رو به من کرد و گفت: "فکر می کنم دوست دارم این کار را امتحان کنم."

بازیگر فیلم "تایتانیک" گفت متفاوت بودن نام خانوادگی تریپلتون این امکان را فراهم کرد تا او بتواند نسبتش با کیت وینسلت را پنهان نگه دارد و با اتکا به توانایی های خود وارد صنعت سینما شود.

2m1mhvzNpz5G

به نقل از روزیاتو، تریپلتون در فیلم تریلر "سایه ها" (Shadows) محصول سال ۲۰۲۰ یکی از نقش های اصلی را برعهده داشت. او در نوامبر سال گذشته میلادی در مصاحبه ای گفته بود: "این اولین فیلمی بود که توانستم برایش تست دهم و اولین فیلمنامه ای بود که به من دادند تا بخوانم."

کیت وینسلت در مصاحبه جدید خود گفت: "چیزی که واقعاً عالی است این است که او نام خانوادگی دیگری دارد به همین خاطر توانست کارش را بدون اینکه معلوم شود دختر چه کسی است شروع کند. کسانی که او را برای بازی انتخاب کردند اصلاً نمی دانستند دختر من است."

وینسلت گفت برای اعتماد به نفس دخترش خیلی مهم بود که بتواند آن نقش را بدون آنکه معلوم شود پدر و مادر معروفش که هستند، بگیرد.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها