{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3679

برنامه «دست در دست» در هشتمین قسمت خود که امشب (یکشنبه ۱۲اردیبهشت ) و با محوریت روز معلم پخش می‌شود، میزبان مهوش وقاری؛ بانوی بازیگرِ سینما و تلویزیون خواهد بود.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری برنا، فصل رمضانی برنامه «دست در دست» در هر قسمت با حضور مهمانان مرتبط موضوعی ویژه را مورد بررسی قرار می‌دهد و امشب نیز با توجه به نامگذاری امروز به عنوان روز معلم و گرامیداشت مقام شهیدِ معلم استاد مطهری با حفظ رویکرد برنامه یعنی ایجاد فضایی همدلانه گپ و گفتی صمیمانه را با مهوش وقاری انجام می‌دهد.

مهوش وقاری که چند سال از زندگی خود را به پرستاری از همسر بیمارش زنده‌یاد محسن قاضی‌مرادی اختصاص داده ؛ با حضور در این قسمت از «دست در دست» با سیاوش عقدایی مجری برنامه گفتگو خواهد داشت.

این برنامه همچنین در بخشی دیگر میزبان یکی از معلمان نیکو کار شهرمان خوهد بود. زهرا رستمی معلم خیری است که با کمک فرهنگیان دغدغه‌مند و خیرین فرهنگی تا کنون اقدامات فراوانی از تهیه بسته معیشتی و تهیه افطاری ساده در مناطق کم برخوردار تا اهدای تبلت و لوازم‌التحریر، مشاوره آموزشی، کمک هزینه خرید مسکن واجاره مسکن و ... را با شناسایی دانش‌آموزان مناطق محروم انجام داده است.

این برنامه در فصل رمضانی خود تا کنون به موضوعاتی مانند همسایگی، نغمه های رمضانی، شعر در رمضان، مادرانه‌های رمضانی، سریال‌های رمضانی، فوتسال، خلیج فارس و ... پرداخته است و با توجه به موضوع هر بحث  از مهمانان و مستندهای ویژه‌ای بهره می‌برد.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و اجرای سیاوش عقدایی که جمعه‌ها بعد از مسابقه محاکات و شنبه و یکشنبه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می شود. این برنامه در ایام شب‌های قدر 12 و 14 اردیبهشت پخش خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها