{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

اسدالله یکتا:

کدخبر : 3886

اسدالله یکتا، بازیگری که اخیرا در صفحه شخصی خود برای آگهی و تبلیغات اعلام آمادگی کرده، مدتی است در خانه در حال دوا و درمان است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، به تازگی اسدالله یکتا، بازیگر پیشکسوت، در صفحه شخصی خود برای انجام تبلیغات اعلام آمادگی کرده و گله‌هایی را بابت وضعیت شغلی خود مطرح کرده است. ما برای جویا شدن از وضعیت کاری این بازیگر با او تماس گرفتیم ولی در این تماس با خبر شدیم که فعلا حال جسمانی خوشی هم ندارد.

این بازیگر در حالی که به سختی صحبت می‌کرد، درباره حال و احوال این روزهای خود به ایسنا گفت: چند روز پیش زمین خوردم و تنفسم دچار مشکل شد و شب‌ها نفسم بند می‌آید. عکس گرفته‌ام و آزمایش هم داده‌ام و ظاهرا مشکلم جدی نیست ولی برای نفس کشیدن اذیت می‌شوم.

از آنجاکه او به سختی صحبت می‌کرد، با همسرش هم‌کلام شدیم تا حال این بازیگر را از او جویا شویم. همسر یکتا هم توضیح داد که به جز مساله زمین‌خوردگی که تنفس او را سخت کرده، معده‌اش هم دچار عفونت شده و ظاهرا مشکوک به کروناست ولی ترجیح می‌دهند به بیمارستان نرود چون محیط بیمارستان را خطرناک می‌دانند.

همسر یکتا گفت: نمی‌دانیم چه کنیم. ترجیح می‌دهیم در خانه دوا و درمان کند چون محیط بیمارستان‌ها آلوده است و در آنجا همه جور بیماری بستری می‌شود.

او ادامه داد: از خانه سینما هم تماس گرفتند و پیگیر حالش شدند و می‌خواستند که او را بستری کنند ولی ما قبول نکردیم و ترجیح می‌دهیم در خانه درمان شود.

همسر یکتا درباره وضعیت بیمه این بازیگر هم توضیح داد: از طرف خانه سینما بیمه هستیم و مشکلی از این بابت نداریم.

او درباره وضعیت کاری همسرش نیز گفت: پیشنهاد کاری هست ولی پروژه‌ها به خاطر کرونا عقب افتاده‌اند و فعلا ایشان خانه‌نشین شده تا وضعیت بهتر شود.

4CMIXkXj4NKt

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها