{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3927

اسدالله یکتا بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که تازگی به ویروس منحوس کرونا مبتلا شده است اکنون در بیمارستان بستری و 40 درصد از ریه او درگیر شده است.

به گزارش هنر ام‌رئز به نقل از خبرگزاری برنا، استاد اسدالله یکتا با چهل درصد درگیری ریه به ویروس کرونا در بیمارستان است بماند و بماند که چه کشیدیم تا بستری شدند با چه کسانی که تماس گرفتیم و جواب ندادند خدا خیر بدهد حاج رضا فردوس را و ممنون از استاد پرویز پرستویی و پرستو صالحی و پریناز ایزدیار برای کمک هایشان …

اما دلم نمی آید چند خطی ننویسم!

کاش زودتر مرخص شوی و ببینی مردم چقدر هوایت را دارند استاد.

با آمبولانس از منزل این پیشکسوت سینما در کنار یک بیابان ! در حاشیه ترین جای شهرستان ورامین تا بیمارستانی در غرب تهران را دو ساعت و نیم زمان برد تا رسیدیم برای منِ سی و چند ساله یک عمر گذشت.

و در تمام این مسیر در این فکر بودم که چقدر سخت است پیاده آمدن این راه هر روز و هر روز برای یک پیر مرد هفتاد و چند ساله و اصلا همین او را از کار دور کرده است…

حالا که یادتان افتاد حالا که پیداتون شد حالا که بالاخره جواب تلفن میدهید جای این مرد در آن منزل در آن راه دور نیست از هر جا که می‌شود به هر جا که می‌شود مینویسم اسدالله یکتا را به تهران برگردانید حداقل تا نعمت حضورش را داریم.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها