{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 2616

باقیمانده "پایتخت۶" در مازندران کلید خورد؛ گروه سازنده در تلاش‌اند تا با ساخت ۲ قسمت پایانی فصل ششم، این سریال را در شب عید نوروز پخش نمایند.

به گزارش هنرام‌روز به نقل از تسنیم، چندی پیش سیروس مقدم خبر ساخت دو قسمت پایانی فصل ششم سریال "پایتخت" را  اعلام کرد و حتی به ساخت فصل هفتم در سال 1400 هم اشاره کرد. 

الهام غفوری امروز در گفت‌وگویی با تأیید شروع ساخت این دو قسمت پایانی در مازندران، گفت: تصویربرداری دو قسمت پایانی فصل ششم در مازندران آغاز شد. کاری که به خاطر کرونا ناتمام ماند و حالا کار شروع شده تا پرونده فصل ششم بسته شود.

او درباره پخش دو قسمت پایانی تأکید کرد: پخش قطعی نشده اما تلاش‌مان این است که در شب عید نوروز پخش شود و امیدوارم این اتفاق بیفتد و کام مردم شیرین شود. 

پیش از این هم رایزنی‌ها شده بود که قرار است خلاصه 90 دقیقه‌ای از "پایتخت 6" 28 اسفند پخش شود، قسمت اول 29 اسفند و قسمت دوم و پایانی شب عید نوروز روی آنتن برود و اول فروردین سریال "نون.خ3" در کنداکتور قرار می‌گیرد. 

یکی از نکات قابل توجه تغییر نویسنده است که آرش عباسی به عنوان نویسنده شناخته می‌شد اما دو قسمت پایانی "پایتخت6" را محمد تنابنده نویسندگی می‌کند؛ البته مثل همیشه محسن تنابنده طراح، سرپرست فیلمنامه و مشاور کارگردان و بازیگردان سریال خواهد بود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها