{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 2902

رادیو فتح به دلیل تعطیلات نوروز مدتی آنتن را ترک کرد و با ماجرای آشپزخانه‌ جنگ به روال عادی پخش خود برگشت؛ در حالی که امشب سرانجام "نون‌خ ۳" مشخص می‌‌شود.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری تسنیم، در بسته خبری امروز رادیو و تلویزیون، خبرهایی از بازگشت رادیو فتح به آنتن و پایان مجموعه نوروزی "نون‌خ3" و پخش سه سریال رادیویی به همراه جزئیات آمده که در ادامه بخوانید:

پنجمین قسمت از برنامه «رادیو فتح» بعد از مدتی غیبت به دلیل تعطیلات نوروز، از امروز با حضور سامان گلریز چهره شناخته شده عرصه آشپزی به آنتن شبکه افق برگشت. در این قسمت به به حال و هوای آشپزخانه در زمان جنگ و خاطرات شنیده نشده از آن زمان پرداخته شد.

«رادیو فتح» با نگاه و گفت‌وگوهایی متفاوت از دوران جنگ دفاع مقدس، هر یکشنبه ساعت 16 روی آنتن شبکه افق می‌رود و بازپخش آن 30 دقیقه بامداد و 9 صبح روز دوشنبه پخش خواهد شد. قرار است این برنامه 12 قسمتی هر هفته یکشنبه‌ها ساعت 16 روی آنتن برود.

امشب  آخرین  قسمت از فصل سوم سریال «نون‌خ» برای مخاطبان نوروزی پخش می‌شود.

سعید آقاخانی، اکبر عبدی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سید علی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، ماشاءالله وروایی، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، سیروس سپهری، صهبا شرافتی، شیدا یوسفی، سیروس حسینی‌فر، یوسف کرمی، سیدحسین موسوی، آتنا مهیاری، علی اخوان، شقایق فتاحی و نارین ایوبی بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

مجموعه رادیویی «خدا خودش روزی رسونه» به نویسندگی فائزه صالحی و کارگردانی مجید حمزه و با هنرمندی بازیگران رادیو نمایش درباره مردی است که کیفی پر از پول را در خیابان پیدا می‌کند و در پی آن اتفاقاتی برایش رخ می‌دهد. «خدا خودش روزی رسونه» هر روز ساعت 1 بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

مجموعه رادیویی «شانزده انسان خشمگین» که این روزها ساعت 6:15 دقیقه از رادیو نمایش و ساعت 21:45 دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود ماجرای فروشنده‌ای عصبانی است که به دنبال راه حلی برای رسیدن به آرامش است. این نمایش به تهیه‌کنندگی مهدیه تقی‌زاده، کارگردانی مهدی نمینی مقدم، نویسندگی داریوش روحی و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایش رادیو تولید شده است.

همچنین سریال رادیویی «شاهراه » به نویسندگی حسین یعقوبی، کارگردانی جواد پیشگر و تهیه‌کنندگی ژاله محمدعلی، بر اساس رمان آرزوهای بزرگ چارلز دیکنز نوشته شده است که با هنرمندی بازیگران رادیو نمایش هر روز ساعت 8:45 دقیقه صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت 2 بامداد روی آنتن رادیو جوان می‌رود.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها