{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3289

سریال "روزگار جوانی۲" ۳۰ درصد از تصویربرداری را پشت سر گذاشته و گروه در منطقه نیاوران با بازیگران جدید و شرایط سخت کرونایی، جلوی دوربین‌اند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری تسنیم، روزگار جوانی" از 26 بهمن‌‌ماه جلوی دوربین رفته است، کنار دانشجویان جدید، بازیگران میهمان چهره‌ای دارد که علاوه بر رسول نجفیان مابقی آرام‌آرام معرفی می‌شوند، گروه در تهران به فیلمبرداری ادامه می‌دهند تا بتوانند خودشان را به تابستان شبکه پنج سیما برسانند.

تولید فصل سوم مجموعه پرطرفدار تلویزیونی "روزگار جوانی" در 30 قسمت به‌کارگردانی اصغر توسلی و تهیه‌کنندگی سپهر محمدی  در شبکه پنج سیما شروع شد. در این مجموعه تلویزیونی بیوک میرزایی، رسول نجفیان، آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، امیرمسعود واعظ و عیسی حسینی ایفای نقش می‌کنند.

14000128205104277225849310 (1)

سپهر محمدی تهیه‌کننده سری جدید "روزگار جوانی" در خصوص شکل و شمایلِ این مجموعه تلویزیونی به خبرنگار تسنیم  گفت:  همان شکل و شمایل اپیزودی در این نسخه هم رعایت می‌شود، شخصیت‌های اصلی داستان همچون فصل نخست، حول محورِ این پنج دانشجو، در هر اپیزود و قسمت وارد ماجراهای نسخه جدید "روزگار جوانی" می‌شوند.

وی درباره محور داستان فصل جدید این سریال تلویزیونی، افزود: قصه‌های جدید "روزگار جوانی" همچون گذشته مشکلات این پنج دانشجوی اصلی را نشان خواهد داد و به‌تناسب قصه و داستان، بازیگران جدید با اتفاقات جدیدی، وارد سریال می‌شوند.

تهیه‌کننده فصل دوم "روزگار جوانی" با تأکید بر سختی شرایط تصویربرداری در دوران کرونا، خاطرنشان کرد: دوران کرونا همه‌چیز را تحت تأثیر قرار داده و روند فیلمبرداری سریال هم به سختی پیش می‌رود. در نیاوران فیلمبرداری با اضافه شدن بازیگران جدیدی همچون زهرا داودنژاد، لاله صبوری و سیاوش چراغی‌پور، ادامه دارد. 

1400012820525162122584954

وی درباره زمان پخش سریال "روزگار جوانی" گفت: 30 درصد از فیلمبرداری سریال گذشته و به نظر می‌رسد تا پایان تیرماه فیلمبرداری‌مان ادامه خواهد داشت. به تازگی با اضافه شدن محسن توکلی تدوین‌گر، مراحل فنی را توأمان با تصویربرداری پیش می‌بریم و احتمالاً از پایان تیرماه آمادگی داریم که سریال پخش شود. 

محمدی در خصوص خط داستانی و هدف از ساخت فصل دوم این مجموعه تلویزیونی، تأکید کرد: فصل دوم "روزگار جوانی" با فضای اپیزودیک و البته خط داستانی مشخص، 30 قسمت آماده می‌شود. ما به دنبال ساخت این سریال رفتیم تا حرف حساب بزنیم. مردم خودشان را در این سریال ببینند نه اینکه قصه‌ای بینند که واقعی نیست. در واقع با سریال همذات‌پنداری کنند؛ با این رویکرد کار پیش می‌رود. 

او در پایان درباره اینکه آیا "روزگار جوانی" قرار است در فصل‌های بعدی ادامه داشته باشد، افزود: اگر بعد از پخش این فصل، احساس کنیم مردم از روندِ داستان رضایت دارند و مورد توجه‌شان است و از طرفی سازمان صداوسیما هم تمایل داشته باشد، حتماً کار ادامه خواهد داشت. 

1399112817061173622257844

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی که به قصه زندگی جوانان متولد دهه 1370 و 1380 می‌پردازد آمده است: پس از گذشت سال‌ها، عباس‌آقا (بیوک میرزایی) تصمیم می‌گیرد که بخشی از خانه مسکونی‌اش را به تعدادی جوان دانشجو اجاره دهد. دانشجویان جدید همسایه عباس‌آقا می‌شوند، بی‌خبر از اینکه ...

فصل اول "روزگار جوانی" سال 1377 به‌تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی روی آنتن شبکه پنج رفت. همچنین فصل دوم این مجموعه تماشایی در سال 1378 به‌تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی برای این شبکه تولید شد.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها