{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3295

تکرار سه باره نام یک بازیگر زن مصری در تیتراژ سریال رمضانی، سبب شد تا بازیگران پیشکسوت سریال دست به شکایت علیه تهیه‌کننده بزنند.

به گزارش هنر ام‌روز یه نقل از خبرگزاری ایران آرت، سریال مصری "همه چیز با عشق" با پخش قسمت‌های ابتدایی و تکرار سه باره نام یک بازیگر زن در تیتراژ، موجبات اعتراض بازیگران را فراهم کرده است. این سریال هنوز در حال تصویربرداری است و این در حالی است که پس از شرایط پیش آمده، دو تن از بازیگران اصلی آن یعنی احمد سعدنی و مصطفی درویش از بازی در قسمت‌های باقی مانده، کناره گیری کرده و شکایتی را به اتحادیه بازیگران مصر ارایه کردند.

نام این بازیگر زن یک بار به تنهایی و دو بار در کنار دو بازیگر دیگر در تیتراژ درج شده و تعجب مخاطبان را هم به دنبال داشته است.

همزمان با این شکایت، اسلام المرسی، تهیه کننده سریال در پیامی از بازیگران پیشکسوت سریال و تمامی هنرمندانی که با او همکاری داشته‌اند عذر خواهی  و عنوان کرده است که سه بار ظاهر شدن نام یکی از بازیگران زن سریال یک خطای سهوی بوده و از قسمت چهارم به بعد اصلاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا، أحمد السعدنی که یکی از شاکیان از سازندگان سریال است، پیشتر در فضای مجازی از طرفدارانش بابت بازی در این سریال عذرخواهی کرده و آن را سریالی مسخره خوانده بود.

او گفته بود که هر روز ساعت‌های زیادی را کار می‌کند تا سریال به پخش در ماه رمضان برسد اما اتفاق‌هایی در جریان تولید رخ می دهد که او در برابرشان سکوت کرده است. این بازیگر در ادامه عنوان کرده بود که شرکت سازنده سریال به تعهداتش در برابر او عمل نکرده است.

بر اساس این گزارش، مصر با وجود مشکلاتی در ساخت سریال‌ها و ابتلای تعداد زیادی از بازیگران سریال‌های در حال ساخت به کرونا، توانسته است ۳۰ سریال را برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده کند و تعدادی از آن‌ها هنوز در حال ساخت هستند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها