{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3037

تلویزیون از فردا فیلم‌هایی با مضمون پزشکان را برای ساعت ۱۹ و تعقیب و گریزهای "جکی‌چان" را برای ساعت ۲۱ در کنداکتور شبکه نمایش قرار داد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری برنا، شبکه نمایش در بخش ژانر منتخب هفتگی خود فیلم‌هایی با مضمون پزشکان پرتلاش که در شرایط فعلی، مردم را تنها نگذاشتند و دلسوزانه در کنار آنان برای حفظ سلامت تلاش می‌کنند را به روی انتن می برد همچنین در بخش صحنه‌گران فیلم‌هایی با بازیگری ”جکی چان» نیز پخش خواهد شد.

ساعت13:

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی این شبکه از شنبه 21 تا جمعه 27فروردین ماه به ترتیب فیلم های: غلامرضا، مظنونین،  اوقات مشترک آن‌ها، پنجره، مرد، هما و متولد 65  هستند.

ساعت19:

فیلم‌هایی  در ژانر پزشکان از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: نجات در کرنتن، پچ ادامز، پزشک زبر دست، خیلی دور خیلی نزدیک، امید روح می یابد، بسوی مقصد و پزشک آفریقایی پخش می‌شوند.

ساعت 21:

فیلم‌های با بازی جکی چان بازیگر  معروف فیلم‌های اکشن از شنبه تا جمعه   استاد جوان، نشان، پروژه A، فولاد خونین، زودیاک چینی، پدر خوانده کانتون و تعقیب و گریز  به روی آنتن می‌روند. 

ساعت 23:

فیلم‌های جذاب شبکه نمایش  به ترتیب: نبرد پانفیلوف، آزاد به قید شرط، فارگو، فرار نیمه شب، مسیر سنگی، مرد نیکوکار و دنیای کاملند که از شنبه تا جمعه پخش خواهند شد.

ساعت یک بامداد:

فیلم‌های کلاسیک این شبکه: سرافراز، اهانت، من و خرس ها، اجبار، گربه 9دم، سفر معجزه اسا و تاندر بولت و لایت فوت  هستند که مخاطبان می‌توانند از شنبه تا جمعه به تماشای این فیلم‌ها بنشینند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها