{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3221

«دیدن این فیلم جرم است» به شبکه نمایش خانگی رسید.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از فیلم نیوز، به گزارش روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه پس از ثبت فروش ۳.۵ میلیارد تومانی از امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

این فیلم پس از دو ماه اکران محدود در سینماها در شرایط کرونا و سپس یک ماه نمایش آنلاین در پلتفرم‌های اینترنتی توانست مجموعاً به فروش ۳.۵ میلیارد تومانی دست یابد و ضمن جذب ۹۰ هزار مخاطب در سینما و ۷۰ هزار مخاطب در نمایش آنلاین، به یکی از فیلم های پرفروش در دوران کرونا تبدیل شود.

عرضه فیلم «دیدن این فیلم جرم است» در شبکه نمایش خانگی که بر عهده موسسه هنرهای تصویری سوره ست، از ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه در پلتفرم‌های اینترنتی فیلیمو، نماوا، فیلمگردی و تماشاخونه آغاز شده است.

فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» با هنرنمایی امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل، حمیدرضا پگاه، محمود پاک نیت و مهدی زمین‌پرداز و... محصول حوزه هنری و دومین فیلم تولیدشده در باشگاه فیلم سوره است که پس از اکران در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر با واکنش‌های گسترده و متفاوتی روبرو شده و بیش از یک سال نیز به طور غیرقانونی به محاق توقیف رفت.

3578439

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها