{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

فرنوش صمدی:

کدخبر : 3463

فرنوش صمدی تاکید کرد: با توجه به اینکه این فیلم در جشنواره فیلم فجر، حضور داشت، عجله چندانی برای اکران آن ندارم و تنها روی تور جشنواره‌های جهانی آن تمرکز کرده‌ایم.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از فیلم نیوز، فرنوش صمدی کارگردان فیلم‌های کوتاه و سینمایی در گفتگو با مهر درباره فیلم سینمایی «خط فرضی» گفت: این فیلم تا امروز در ۱۵ جشنواره خارجی حضور داشته است و همچنان این روند را ادامه می‌دهد، من نیز مانند بسیاری از سینماگران دوست دارم فیلم خود را با مردم در سینماها ببینم اما به دلیل شرایط موجود فعلاً دست نگه داشته‌ایم.

وی ادامه داد: در واقع برای اکران در حال حاضر هیچ برنامه‌ای نداریم، اکران آنلاین نیز فعلاً امکان پذیر نیست، چرا که اگر بخواهم «خط فرضی» را به صورت آنلاین نمایش دهم، شرایط حضور در جشنواره‌های خارجی بهم می‌ریزد و به همین دلیل تا ۹ ماه آینده به دلیل حضور در جشنواره‌های مختلف امکان اکران آنلاین آن وجود ندارد.
این فیلم توانست جایزه بهترین فیلم از جشنواره «وایدولید» اسپانیا را به دست آورد، همچنین در جشنواره‌هایی مانند تورنتو، لندن، قطر و … شرکت داشته است.

در خلاصه داستان «خط فرضی» آمده است: سارا به همراه همسرش حامد و دختر خردسالشان به یک عروسی در شمال ایران دعوت شده‌اند، اما حامد به دلیل مشکلات کاری نمی‌تواند به این سفر برود و این سرآغاز اتفاقی است که زندگی سارا را دگرگون می‌کند.

سحر دولتشاهی، پژمان جمشیدی، حسن پورشیرازی و آزیتا حاجیان از جمله بازیگران حاضر در فیلم سینمایی «خط فرضی» هستند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها