{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

فیلم مستندی بر اساس اصل 31 قانون اساسی

کدخبر : 351

مستند "خانه ام کجاست؟" به موضوع بحران مسکن در شهر تهران می پردازد. این فیلم در ژانر اکتشافی تولید شده و در تلاش است به افشای مفاسد پدید آمده در این حوزه بپردازد. این مستند ساخته‌ی "محمد حسن یادگاری"، دکترای علوم ارتباطات اجتماعی، مستند ساز، مدرس و پژوهشگر رسانه است. مستند "خانه ام کجاست؟ " به زودی در اواخر تیرماه از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.

به گزارش اقتصاد هنر آنلاین،  مستند "خانه ام کجاست؟" بحران مسکن را از منظر تاریخی هم مورد توجه قرار داده است و در نهایت سعی کرده تا راهکارهایی را برای حل اساسی این نیاز اصلی در شهرهای بزرگ ایران ارائه دهد. مستندساز سعی کرد.

 توجه اکتشافی به خلاهای قانونی و بحران اقتصادی – اجتماعی در سالهای اخیر دستمایه مناسبی را در جهت تهیه فیلمهای اینچنین را فراهم کرده است. که مستند "خانه ام کجاست؟" از این فرصت به بهترین نحو استفاده کرده است. دغدغه اصلی این فیلم بر اساس "ارائه حق مسکن به هر فرد و خانواده ایرانی بر اساس اصل 31 قانون اساسی" ساخته شده است.

چندی از مستندهای تولیدشده از این پژوهشگر، "داوطلبین عزیز"، "بهت میاد"، "فوتبال علیه دشمن"، "بار دیگر مردی که دوست می داشتیم" و...هستند.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها