{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3780

اپل حق پخش فیلم سینمای فینچ با بازی تام هنکس و در گونه علمی-خیالی و پساآخرالزمانی را خریداری کرد تا در فصل جوایز از شبکه اپل پلاس و در سینماها اکران کند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری تسنیم، اپل فیلم سینمایی علمی-خیالی «فینچ» را با بازی تام هنکس خریداری کرد. این فیلم که محصول کمپانی اینترتینمنت است نام قبلی آن بایوس و قرار بوده است که توسط یونیورسال پخش شود، اما حالا توسط شبکه اپل پلاس در فصل جوایز پخش خواهد شد و به صورت محدود نیز اکران سینمایی خواهد داشت.

به نقل از ددلاین، کارگردان فیلم «میگل ساپوچنیک» است که کارگردانی چند قسمت از سریال بازی تاج و تخت را انجام داده است.

«کریگ لاک» و «آیور پاول» نویسندگان این فیلم‌اند که اولین بار است بعد از تهیه‌کنندگی فیلم‌های «بیگانه» و «بلیدرانر» می‌نویسند. تهیه‌کنندگی کار نیز برعهده «کوین میشر» است و تهیه‌کننده اجرایی کار را «رابرت زمکیس» برعهده دارد.

در فینچ یک انسان، یک سگ و یک ربات یک خانواده را تشکیل می‌دهند که در آن قرار است تا ربات داستان از سگ محافظت کند. فضای داستان فیلم در دنیای پساآخرالزمانی رخ می‌دهد که همه انسان‌ها بعد از یک واقعه از بین رفته‌اند.

«فینچ» پس از «سگ شکاری» محصول سونی، دومین فیلم پرخرج هنکس است که از اپل تی‌وی پلاس پخش می‌شود. «سگ شکاری» در این شبکه پربیننده شد و نامزدی اسکار را کسب کرد.

تام هنکس یکی از تهیه‌کنندگان سریال «اربابان آسمان» محصول اپل تی‌وی پلاس و امبلین نیز خواهد بود. تولید این مینی‌سریال که دنباله‌ای برای «دسته برادران» است با کارگردانی «کری فوکوناکا» در انگلیس در حال فیلمبرداری است و از شبکه  HBO پخش خواهد شد.

اپل در چند ماه اخیر امتیاز پخش فیلم‌های «کودا»، «آزادی»، «ویل اسمیت»، «قاتلین ماه کامل» به کارگردانی «مارتین اسکورسیزی» و «غزل خداحافظی» با بازی «ماهرشالا علی» و «نایومی هریس» را خریداری کرده است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها