{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4174

کوین اسپیسی بازیگر امریکایی پس از چهار سال عدم حضور در سینما به دلیل اتهامات جنسی، قرار است که در یک فیلم ایتالیایی به کارگردانی «فرانکو نرو» و با عنوان «مردی که خدا کشید» بازی ‌کند. او

هنرام‌روز: این فیلم در ایتالیا فیلمبرداری می‌شود.

اسپیسی در این فیلم نقشی کوچک به عنوان یک کارآگاه پلیس خواهد داشت. نقش اصلی فیلم توسط خود فرانکو نرو ایفا می‌شود.

گفته شده در این فیلم ونسا ردگریو همسر فرانکو نرو نیز نقشی برعهده داشته و در نقش معلم پیانوی شخصیت همسرش ظاهر می‌شود.

فرانکو نرو به ای‌بی‌سی نیوز گفته است: بسیار خوشحالم کوین موافقت کرد در فیلم من بازی کند. او را بازیگر بزرگی می‌دانم و نمی‌توانم بیشتر از این صبر کنم تا کار شروع شود.

اسپیسی از اظهار نظر در این باره خودداری کرده است.

این فیلم درباره ظهور و نابودی یک هنرمند نابینا است که استعداد ذاتی‌اش این است که پرتره افراد را با گوش دادن به صدایشان تصویر کند.

فرانکو نرو کارگردان این فیلم پیش از این در بیش از ۲۰۰ فیلم سینمایی بازی کرده و سابقه همکاری با «سرجو. کوربوجی»، «جان هیوستن»، «لوئیس بونوئل»، «راینر ورنر فاسبیندر» و «فرانکو زفیرلی» را کارنامه‌اش دارد.

در سال ۲۰۱۷، «آنتونی رپ» بازیگر فیلم  «پیشتازان فضا» مدعی شد «کوین اسپیسی» در سن ۱۴ سالگی او را مورد تعرض قرار داده در پی مطرح چنین اتهامی کوین اسپیسی» که دو جایزه «اسکار» برای فیلم‌های «مظنونین همیشگی» و «زیبای آمریکایی» به همراه یک جایزه «تونی» و ۱۲ نامزدی جایزه «امی» را در کارنامه دارد، به بیکارترین بازیگر هالیوود تبدیل شد.

پس از آن ۲۰ مرد دیگر نیز اتهاماتی علیه او و در زمان فعالیتش در تئاتر اولدویک لندن بین سال‌های ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۳ را مطرح کردند و یک زن نیز در ایالت ماساچوست آمریکا، از او شکایت کرد. اما که در نهایت اسپیسی از سوی دادگاه بیگناه شناخته شد.

اما در میان این اتهامات این بازیگر مجبور به کناره گیری از بازی در سریال معروف «خانه پوشالی» محصول شبکه نتفلیکس شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها