{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4438

«راشل زگلر» به عنوان بازیگر اصلی در اقتباس سینمایی از انیمیشن کلاسیک «سفید برفی» محصول کمپانی دیزنی انتخاب شد.

هنرام‌روز: انتخاب بازیگر سفید برفی درواقع براساس مسیر جدید دیزنی برای انتخاب بازیگران پرنسس‌هایش با تنوع نژادی مختلف است که پیش از این شاهد انتخاب هیل بیلی برای نقش اریل در فیلم "پرى دریایى کوچک" بودیم. ریچل زیگلر بیشتر برای بازی در ریبوت فیلم West Side Story به کارگردانی استیون اسپیلبرگ شناخته می‌شود که این فیلم موزیکال اولین فیلم این بازیگر جوان است که در اواخر سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. او همچنین قرار است در فیلم Shazam! Fury of the Gods نیز حضور داشته باشد.

اقتباس سینمایی جدید از انیمیشن کلاسیک «سفید برفی و هفت کوتوله»  را «مارک وب» کارگردانی و «مارک پلات» تهیه خواهد کرد و «راشل زگلر» بازیگر و خواننده آمریکایی برای ایفای نقش اصلی این فیلم جدید انتخاب شده است.

77398d32-3ede-4439-8174-b4322b1fd0e6

تولید فیلم جدید «سفید برفی» در سال ۲۰۲۲ میلادی آغاز خواهد شد.

انیمیشن کلاسیک «سفید برفی و هفت کوتوله» بر اساس داستانی نوشته  برداران «گریم» در سال ۱۹۳۸ اکران شد و اولین انیمیشن بلند محصول کمپانی دیزنی بود که به موفقیت بزرگی دست یافت.

در سال ۱۹۸۹ میلادی این فیلم تحت عنوان «اثر فرهنگی، تاریخی، زیبا و قابل توجه» به فهرست گنجینه ملی فیلم آمریکا اضافه شد و از نگاه انجمن فیلم آمریکا، یکی از ۱۰ فیلم انیمیشن برتر جهان است.

گفته می شود فیلم جدید «سفید برفی» بر پایه داستان و موسیقی نسخه اصلی این اثر ساخته خواهد شد و «بنجامین پاسک» و «جاستین پل»  برنده جایزه اسکار و امی، آهنگ های جدیدی برای فیلم جدید «سفید برفی» تولید خواهند کرد.

منبع ایسنا و پژواک

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها