{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4499

درحالی که این روزها واکنش ها به آخرین ساخته محمدحسین مهدویان به اوج خود رسیده، شنیده شده که سازمان سینمایی از «ساترا» بابت محتوای «زخم کاری» شکایت کرده است.

به گزارش هنرام‌روز، به نقل از فارس مجموعه تلویزیونی «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان این روزها در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود و تا به حال ۴ قسمت از آن توزیع شده است.

این سریال که نقش اصلی آن با نام مالک را جواد عزتی ایفا می کند، برگرفته از رمانی با نام بیست زخم کاری به قلم محمود حسینی زاد است.

پس از انتشار قسمت های نخست سریال، واکنش های بسیاری در رسانه ها نسبت به محتوای این سریال منتشر شد و منتقدین بسیاری نقش مالک را از جمله نقش های بی بدیلی دانستند که تا به حال جواد عزتی ایفا کرده است.

البته این واکنش ها به مذاق نوید محمدزاده بازیگر سریال قورباغه خوش نیامد و پس از اظهارنظری که در این باره داشت، موجی از انتقادات روانه اش شد تا در نهایت حرفش را پس بگیرد.

حالا این بار شنیده شده که سازمان سینمایی از سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) بابت محتوای سریال «زخم کاری» شکایت کرده و خواستار توقف پخش این سریال است.

گفته می شود صحنه های مربوط به سیگار کشیدن مالک، نمایش استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکی در بخش هایی از سریال از جمله موارد اعتراضی سازمان سینمایی است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها