{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کارخانه آمریکایی مستند تهیه شده توسط خانواده اوباما

کدخبر : 505

مستند "کارخانه آمریکایی" اولین فیلم تولید شده در قراردادی است که "خانواده‌ی اوباما" با کمپانی نتفلیکس برای تولید فیلم بسته‌اند. باراک و میشل اوباما با دو کارگردان این مستند "استیون بوگنار" و "جولیا ریچرت" به بهانه اکران این فیلم به صحبت نشسته‌اند. ویدئوی پیش‌رو کلیپی است از مجموعه صحبت‌هایی که این چهار نفر بایکدیگر داشته‌اند. "کارخانه آمریکایی" به تازگی در سینماها و نتفلیکس به اکران درآمده است.

اقتصاد هنر آنلاین: یکی از موضوعاتی که این افراد با هم درباره‌اش بحث می‌کنند اهمیت قصه‌گویی است. رئیس جمهور سابق آمریکا می‌گوید: از میزان اعتمادی که افراد به شما داشتند تعجب کردم. جواب "استیون بوگنار" این است که: زمانی که این میزان از اعتماد ایجاد شود دیگر به آن خیانت نمی‌کنیم. در ادامه اوباما بیان می‌کند: ما می‌‌خواستیم مردم قادر باشند که خارج از خودشان بایستند و بتوانند زندگی شخص دیگری را تجربه و درک کنند. این کاری است که داستان می‌کند و به همین خاطر برای ما با اهمیت است. داستان خوب، داستان خوب است. چه مستند باشد چه داستانی . داستان خوب کاری می‌کند که به نوعی، با هم احساس همبستگی کنیم.

میشل اوباما اضافه می‌کند: "کارخانه آمریکایی" با نقطه دیدی از پیش تعیین شده وارد نمی‌شود، یک کار مقاله‌ای نیست. یعنی اجازه می‌دهیم که مردم از طرف خودشان صحبت کنند. این بسیار قدرتمند است و همیشه اتفاق نمی‌افتد.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها