{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 694

ثبت نام سازندگان 1648 اثر کوتاه برای حضور در بخش ملی "سی ‌و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران" نشان می‌دهد، که امسال 91 اثر بیش از دوره گذشته متقاضی حضور در این رویداد هنری هستند.

به گزارش اقتصاد هنر آنلاین و به نقل از ستاد خبریِ سی ‌و‌ ششمین جشنواره بین­‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ سال گذشته 1557 اثر برای شرکت در بخش ملی به دبیرخانه جشنواره رسیده بود که در این دوره با افزایش 8/5 درصدی، رقم پیشین به 1648 اثر رسیده است.

 همچنین سال گذشته و در سی‌ و پنجمین جشنواره بین­‌المللی فیلم کوتاه تهران مجموعا 172 اثر (108 فیلم در بخش داستانی، 28 فیلم در بخش مستند، 21 اثر در بخش پویانمایی و 15 فیلم در بخش تجربی) به بخش مسابقه ملی راه یافتند.

این روزها هیأت انتخاب در بخش‌­های مختلف در حال تماشا و بررسی آثار رسیده هستند، تا بر اساس مقررات و برنامه‌­های جشنواره فیلم­‌ها را معرفی کنند.

"سید عطا مجابی"، "طوفان نهان قدرتی"، "آرمان فیاض"، "نیما عباسپور" و "حسن دزواره" هیئت انتخاب بخش بین‌الملل سی و ششمین "جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران" هستند و به‌دبیری "سید صادق موسوی" از 19 تا 24 آبان ‌ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود. 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها