{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

لیست عوامل و بازیگران فیلم حسن فتحی

کدخبر : 709

"حسن فتحی" بعد از فیلم سینمایی "یک روز دیگر" که در سال 1391 ساخته بود اکنون با فیلم پرسروصدای "مست عشق" به سینماها بازمی‌گردد. "مست عشق" که فیلم برداری آن هنوز شروع نشده ، محصول کشور ایران و ترکیه است که به قسمتی از زندگی شمس و مولانا در قونیه می‌پردازد.

اقتصاد هنر آنلاین- زهرا ره‌گشای: تا کنون قرار بر این شده است که "شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، حسام منظور" در "مست عشق" نقش آفرینی کنند. "ابراهیم چلیکول" بازیگر ترک نیز از دیگر بازیگران این کار خواهد بود. این بازیگر قبلا در زمینه مدلینگ فعالیت داشته است که بعد از آشنایی با تهیه کننده‌ای به اسم "عثمان سینا" زندگیش به کل تغییر کرد و وارد عرصه‌ی بازیگری شد.

بازیگران "مست عشق"

این سومین همکاری "شهاب حسینی" با  "حسن فتحی" ست، پیش از این حسینی در سریال‌های "مدار صفر درجه" و "شهرزاد" با فتحی همکاری داشته است.  او در این فیلم نقش "شمش تبریزی" بازی خواهد کرد.
 اما "پارسا پیروزفر" علاوه بر نخستین تجربه‌ی همکاری با "حسن فتحی" اولین بار است که با "شهاب حسینی" در یک قاب قرار می گیرد. او در این فیلم ایفاگر نقش "مولانا" خواهد بود.
"حسام منظور" هم که با سریال "بانوی عمارت" شناخته شد، آخرین کار سینمایی منظور فیلم "ربوده شده" به کارگردانی "بیژن میرباقری" در سال 94 بود. و حالا اولین همکاری خود را با فتحی و حسینی و پیروزفر خواهد داشت.        

پشت صحنه‌ی "مست عشق"

 "مهران برومند" تهیه‌کننده‌ی  فیلم "مست عشق" است که پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم‌های "شاهگوش" و "دندون طلا" را برعهده داشته است.
"فرهاد توحیدی و حسن فتحی" نویسندگان "مست عشق" هستند. این اولین همکاری توحیدی و فتحی باهم است. "فرهاد توحیدی" نویسنده‌ی فیلم‌های چون "امکان مینا، مرد عوضی و شهر موش‌های 2" است.
مدیر فیلمبرداری مست عشق "مرتضی صمدپور" است که پیش از این در سریال "مدار صفر درجه" به عنوان فیلمبردار با فتحی سابقه‌ی همکاری داشته است.
شرکت‌های سیماریا و ای.ان.جی از سرمایه‌گذاران این فیلم هستند.

حواشی "مست عشق"

سینمایی "مست عشق" که از ابتدا به‌خاطر ایفاگران این فیلم سروصدا کرده بود، در روزهای گذشته هم با صحبت‌های آیت الله مکارم شیرازی در مورد جایز نبودن ساخت فیلم به دلیل ترویج فرقه ضاله صوفیه به چالش کشیده شد که وزیر فرهنگ و ارشاد در این مورد گفت: به طور طبیعی مسیر استفتاء از مراجع تقلید مسیر کسب نظر آن‌هاست و طبعا این نظرات نیز قابل احترام اما قوانین کشور مسیر خود را طی می‌کند.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها