{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

فصل چهارم سریال ریک و مورتی به زودی منتشر خواهد شد + تیزر

کدخبر : 730

چند روزی است که تیزر جدید سریال "ریک و مورتی" پخش شده است. انتشار این ویدئو باعث شد تا تماشاگران این مجموعه بعد از دو سال انتظار بی‌صبرانه منتظر قسمت‌های جدید باشند. در ادامه اطلاعاتی که تا به اینجا در مورد فصل جدید منتشر شده را بخوانید.

اقتصاد هنر آنلاین- شفق ابوسبا: از زمانی که فصل سوم سریال "ریک و مورتی" پخش شد حدود 2 سال می‌گذرد. چند ماه قبل اعلام شد که در آبان ماه امسال فصل جدید آن آماده و پخش خواهد شد. انتشار تیزر جدید فصل چهارم باعث غافلگیری طرفداران این انیمیشن سریالی پرمخاطب شده و انتظارها را، برای بازگشت این مجموعه بیشتر کرده. سازندگان این سریال گفته‌اند که فصل چهار مانند فصل سه، ده قسمت خواهد بود. 5 قسمت اول این فصل پشت سر هم پخش خواهد ‌شد و بعد از وقفه‌ای، 5 قسمت بعدی منتشر می‌شود.

بعد از آنکه صبر طرفداران این سریال برای قسمت‌های جدید داشت لبریز می‌شد، سازندگان آن یعنی "دن هارمن" و "جاستین رولند" در مصاحبه‌ای خبر از امضا قراردادی با کمپانی "ادالت سوییم" برای 70 قسمت جدید از این مجموعه دادند. آن‌ها توضیح دادن از این به بعد مخاطبان قرار است کمتر انتظار بکشند و فاصله‌ی بین دو فصل 3 و 4 طولانی‌ترین وقفه‌ای است که بین 2 فصل ایجاد شده و تکرار هم نخواهد شد. چرا که نویسندگان "ریک و مورتی" خبر دادند با پایان فصل 4 بدون اتلاف وقت نگارش فصل 5 را شروع خواهند کرد.

rip-chachi-left-gone-too-soon-from-this-world

دو سال فاصله‌ای که میان فصل‌های آخر افتاد باعث شد که محبوبیت این سریال افزایش پیدا کند و مخاطبان آن بیشتر شود. محبوبیت این مجموعه حالا آنقدر زیاد است که به‌خاطر طنزی که در مورد یکی از سس‌های مجموعه رستوران‌های "مک دونالدز" در فصل 3 استفاده شد این رستوران به‌خاطر جلب نظر طرفداران، این سس را دوباره به منو خود برگرداند.

تیزر فصل 4 ابزارآلات، شخصیت‌ها و دنیاهای جدید و شگفت‌انگیزی را نشان می‌دهد و در آن گفته می‌شود که ابتدا قرار است 5 قسمت آن پخش شود. فصل جدید از 19 آبان (10 نوامبر) پخش خواهد شد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود قسمت پنجم، فصل چهار، 17 آذر ماه (8 دسامبر) پخش می‌شود. در زمانی که قرار است قسمت 5 پخش شود، بسیار مرسوم است که به‌خاطر تعطیلات برای مدتی پخش سریال‌ها متوقف شود. این قضیه برای فصل 1 "ریک و مورتی" هم اتفاق افتاد. هنوز اطلاعاتی از زمان به سرگیری 5 قسمت بعدی اعلام نشده ولی احتمال می‌رود زمانی بین 15 یا 22 دی (5 یا 12 ژانویه) باشد. حدس‌هایی مبنی بر این موضوع وجود دارد که، قسمت 6 این فصل ویژه‌ی سال نو میلادی باشد.

20 تیر (11 جولای 2019) "جاستین رولاند" یک مسابقه برای کمک به خیریه‌ای جدید برای بیماران مبتلا به اوتیسم را اعلام کرد و گفت برنده این مسابقه می‌تواند به استودیویی که "ریک و مورتی" در آن ساخته می‌شود بیاید و قسمت‌های جدید این سریال را ببیند. با کمک 10 دلاری به این خیریه افراد می‌توانند وارد این مسابقه شوند.

ماجراجویی‌های نوه و پدربزرگ ادامه دارد

وقتی از سازندگان سریال درباره‌ی ایده‌ها و شخصیت‌هایی که قرار است در فصل جدید تکرار شوند، پرسیده شد، "دن هارمن" گفت در قسمت‌های جدید "آقای میسیکس" چند بار خواهد بود. "آقای میسیکس" شخصیتی است که ماهیت وجودی او برای این است که کاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و سپس ناپدید شود. "میسیکس" اولین بار در فصل 1 ظاهر شد و سپس در فصل 2 نیز دوباره به این مجموعه بازگشت. "جاستین رولاند" هم گفت بسیار دوست دارد که سگ باهوش "اسنافل" را به سریال برگرداند.

ماجراجویی‌های نوه و پدربزرگ ادامه دارد

ماجراجویی‌های نوه و پدربزرگ ادامه دارد

دو عکس اولی که از فصل جدید منتشر شد، "ریک سنچز" را تنها نشان می‌دهد. این یادآور قسمت آخر فصل 3 است که خانواده "اسمیت" دوباره با هم ضد "ریک" متحد شدند. حتی مورتی مقابل پدربزرگش ایستاد تا از مادرش دفاع کند. این دو عکس منتشر شده این گمانه‌زنی را ایجاد کرده که شاید برای چند قسمت ریک تنهایی به ماجراجویی‌هایش ادامه دهد.

ماجراجویی‌های نوه و پدربزرگ ادامه دارد

در هر فصل صداپیشه‌های قابل توجهی مهمان این مجموعه بودند. در فصل 3 به تنهایی 12 مهمان که همه از افراد شناخته شده‌ای هستند در این مجموعه فعالیت کردند و اینکه مهمانان فصل جدید چه کسانی خواهند بود برای بسیاری سئوال برانگیز است. "هارمن" و "رولاند" تا به حال حضور "پال جیماتی"، "سم نیل"، "تایکا واتیتی" و "کاتلین ترنر" را تایید کرده‌اند.

*

فصل جدید سریال "ریک و مورتی" از 19 آبان (10 نوامبر) پخش خواهد شد.

 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها