{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

شایعاتی درباره ادامه سریال پرطرفدار تویین پیکس

کدخبر : 742

شایعاتی که درباره احتمال ساخت فصل چهارم سریال "تویین پیکس" در فضای اینترنت پخش می‌شد، نظر رسانه‌های معتبر خبری و هنری را هم جلب کرده و آنها هم احتمال می‌دهند که شاید "دیوید لینچ" ادامه این سریال رمزآلود و پرطرفدار را ادامه دهد.

به گزارش اقتصاد هنر آنلاین، فصل اول و دوم "تویین پیکس" در ابتدای دهه 1990 از شبکه "ای‌بی‌سی" پخش شد و بعد از اختلاف نظر لینچ با مسئولان این شبکه تولید و پخش آن متوقف شد. اما در سال 2017 فصل سوم با عنوان "تویین پیکس: بازگشت" از شبکه "شوتایم" پخش شد که نه تنها کیفیتش پایین‌تر نبود، بلکه به دلیل حضور لینچ در همه 18 اپیزود به عنوان کارگردان تجربه‌ای شگفت‌انگیز را برای تماشاگران رقم زد.

پایان بندی مبهم و غافلگیر کننده فصل سوم باعث شد از همان زمان پخش شایعاتی درباره فصل چهارم وجود داشته باشد. البته به شکل رسمی در این باره خبری توسط  "شوتایم" و "دیوید لینچ" تایید نشده است. اما اکانت توییتر "موزه وحشت هالیوود" با انتشار خبری مبهم که به آینده "تویین پیکس" اشاره داشت، موجی از گمانه زنی را آغاز کرد.

گزارش‌هایی هم با احتمال ساخت فصل جدید این سریال توسط  "نیوزویک" و" ایندی‌وایر" منتشر شد.

همچنین "مایکل هورس" بازیگر نقش هاوک در هر سه فصل، در اینستاگرامش تصویری از سریال را منتشر کرده است. یا این که "کایل مک‌لاکلان" بازیگر اصلی "تویین پیکس" و نقش مامور اف‌بی‌آی "دیل کوپر"، نوشته: "امروز صبح به دونات فکر می‌کردم."

کاراکتر کوپر در سریال عاشق قهوه و دونات است و طرفداران این سریال چنین جمله‌ای را فقط به حساب اتفاق جدیدی می‌گذارند که در راه است.

البته هواداران این مجموعه تلویزیونی نباید چندان هم خوشبین باشند، چرا که در کوتاه مدت بعید است که اتفاقی بیفتد. "دیوید لینچ" و "مارک فراست" (خالقان سریال) چندین سال مشغول نوشتن فیلمنامه فصل سوم بودند و حتی اگر با شبکه "شوتایم" توافقی هم انجام شده باشد، بعید است آنها راضی شوند با عجله داستان و متن فصل چهارم را آماده کنند.

مساله دیگر چگونگی ادامه قصه است. شخصیت باب که ضدقهرمان اصلی "تویین پیکس" بود در پایان فصل سوم شکست خورد اما وجود شرور و شیطانی که با نام "جودی" شناخته می‌شود، هنوز در شهر توییت پیکس باقی ماند و احتمال دارد تعقیب او دستمایه فصل جدید شود. همچنین شخصیت‌های متعددی تکلیف‌شان روشن نشده و ممکن است داستان احتمالی ماجرای آنها را دنبال کند.

هر اتفاقی بیفتد، "تویین پیکس" چنان پدیده پیچیده و مشهوری است که موج اخبار و شایعات درباره آن همیشه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها