{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

قصه‌های عامه‌پسند 25 ساله شد

کدخبر : 787

فیلم محبوب "قصه‌های عامه‌پسند" محصول 1994 که آن را تحولی در نحوه‌ی داستان‌گویی سینمایی می‌دانند بیست و پنج ساله شد. حالا "میشل مدسن" اعلام کرده قرار بوده او نقش "وینسنت وگا" با بازی "جان تراولتا" در ابتدا بازی کند.

به گزارش اقتصاد هنر آنلاین: شایعه‌‌ای وجود داشت که انتخاب اول "کوئنتین تارانتینو" برای نقش "وینسنت وگا" در فیلم "قصه‌های عامه‌پسند" "میشل مدسن" بوده است. این دو قبل از این فیلم در "سگ‌های انباری" بایکدیگر همکاری کرده بودند که در آن "مدسن" نقش "ویک وگا" را بازی می‌کرد. در سکانس معروف شکنجه‌ی فیلم "سگ‌های انباری" این بازیگر در مرکز توجه بود. در مستندی جدید این بازیگر تایید کرده اول قرار بوده او "وینسنت وگا" باشد اما به ‌خاطر بازی در فیلمی دیگر مجبور شده این نقش را نپذیرد چرا که ملزم به بازی در آن فیلم بوده.

بعد از بیست و پنج سال که این فیلم برای اولین بار در جشنواره کن به نمایش درآمد و توانست نخل طلا را به دست بیاورد، شاید بتوان گفت خیلی از بازیگران از اینکه این نقش را بازی نکرده‌اند ناراحت هستند. این شخصیت یکی از محبوب‌ترین کاراکترهایی است که "تارانتینو" خلق کرده. شخصیت "وینسنت وگا" در "قصه‌های عامه‌پسند" قرار بوده برادر "ویک وگا" در "سگ‌های انباری" باشد و برای همین نویسنده و کارگردان این فیلم علاقه‌مند بوده که این نقش "میشل مدسن" بازی کند.

البته "میشل مدسن" گفته است که از اینکه "قصه‌های عامه‌پسند" را از دست داده عصبانی نیست و بازی "جان تراولتا" توانسته باعث غنی شدن فیلم شود.

 

 

منبع: ایندی وایر
ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها