{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 790

باشگاه فیلم هنر و تجربه هفت انیمیشن کوتاه از تولیدات کانون پرورش فکری را در سه شهر شیراز، اصفهان و تهران به نمایش درمی‌آورد .

به گزارش اقتصاد هنر آنلاین به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری؛ "لی‌لی حوضک"،"شنگول و منگول"،"بهادر"، "خواب"،"پرنده سکوت"، "ریشه در آسمان" و "مادربزرگ پرنده" روز چهارشنبه ۲۴ مهر در بخش چشم‌انداز انیمیشن‌های کانون پرورشی و گروه هنر و تجربه به نمایش درمی‌آید.

انیمیشن "لی لی حوضک" به کارگردانی "وجیه‌الله فردمقدم" محصول سال ۱۳۷۱ با مدت زمان ۱۶ دقیقه، انیمیشن‌های‌ ۱۸ دقیقه‌ای "شنگول و منگول" و "ریشه در آسمان" با زمان ۸ دقیقه‌ هر دو به کارگردانی "فرخنده ترابی" که به ترتیب در سال‌های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۴ ساخته شده، در این مجموعه انیمیشن نمایش داده می‌شود.

"بهادر" به کارگردانی "عبدالله علیمراد" با مدت زمان ۲۷ دقیقه تولید سال ۱۳۷۹، انیمیشن "خواب" به کارگردانی "علیرضا چیتایی" با مدت زمان ۵ دقیقه ساخته سال ۱۳۸۱، پویانمایی "پرنده سکوت" به کارگردانی "لیسا جمیله‌برجسته" با مدت زمان ۷ دقیقه ساخته سال ۱۳۸۳ و انیمیشن "مادربزرگ پرنده" به کارگردانی "فاطمه گودرزی" ساخته سال ۱۳۸۴ با مدت زمان ۱۲ دقیقه هم در این روز اکران خواهد شد.

باشگاه فیلم هنروتجربه که طی تابستان سال ۱۳۹۸ هر چهارشنبه به نمایش فیلم‌هایی از سینمای کلاسیک ایران پرداخت، پاییز امسال هم در سه بخش "جلوه‌هایی از تاریخ سینمای مستند"، "چشم‌انداز انیمیشن‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" و "تازه نفس‌ها: مروری بر محصولات انجمن سینمای جوان و آثار دهه ۶۰ مدرسه باغ فردوس" با همراهی فیلم‌خانه ملی ایران، کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان و انجمن سینمای جوان به کار خود ادامه می‌دهد.

*

این برنامه چهارشنبه ۲۴ مهر ساعت ۲۱ در سالن شماره‌ سه پردیس سینمایی چارسو تهران، ساعت ۱۹ در پردیس سیتی سنتر اصفهان برگزار می‌شود. هنر شهر آفتاب شیراز نیز یک‌شنبه ۲۸ مهر ساعت ۲۰ میزبان نمایش این آثار است.

ورود برای عموم در اکران این انیمیشن‌ها آزاد و رایگان است.

 

 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها