{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 820

کارگردان فیلم "جوکر"، "تاد فیلیپس" که این روزها فیلمش در صدر جدول فروش فیلم‌های دنیا قرار دارد؛ در مصاحبه‌ای اعلام کرده که تنها نسخه‌ای که از این فیلم می‌تواند وجود داشته باشد همان چیزی است که در حال حاضر به اکران درآمده. او گفته به هیچ عنوان نمی‌خواهد صحنه‌های حذف شده را منتشر کند.

به گزارش هنر ام‌روز: در بسیاری مواقع، بعد از پایان اکران فیلم‌ها در سینماها با انتشار نسخه‌های خانگی قسمت‌های حذف شده از فیلم‌ها به آن اضافه می‌شوند. اما نباید توقع داشت برای فیلم "جوکر" این اتفاق بیافتد. "تاد فیلیپس" کارگردان این فیلم در مصاحبه‌ای کل ایده‌ی اضافه کردن صحنه‌های حذف شده را رد کرده.

او درباره‌ی نسخه‌های گسترش یافته از "جوکر" گفته است "از نسخه‌های گسترش یافته فیلم‌ها بیزارم. از سکانس‌های حذف شده هم همینطور". فیلیپس گفته "سکانس‌ها بنا به دلایلی حذف می‌شوند. فیلمی که الان وجود دارد دقیقا چیزی است که من می‌خواستم باشد و هیچ وقت صحنه‌های حذف شده را نمایش نخواهم داد".

اما اینکه این صحنه‌ها نمایش داده نمی‌شوند به معنی نیست که به وفور وجود ندارند. کارگردان این فیلم گفته در صحنه‌ای که "فونیکس" برای برنامه تلویزیونی قرار است به روی صحنه بیاید یک دوجین برداشت گرفته‌اند که در هر یک این بازیگر به شکل‌های مختلف خودش را معرفی می‌کند.

این نظر "تاد فیلیپش" درباره‌ی نسخه‌های گسترش یافته توسط "مارتین اسکورسیزی" نیز مورد حمایت قرار دارد. او پیشتر گفته بود "نسخه کارگردان، نسخه‌ای است که منتشر شده، بجز وقتی که توسط استودیو صحنه‌ای از کارگردان گرفته شده". او در ادامه اضافه کرده "کارگردان بر اساس پروسه‌ای که در زمان پشت سر گذاشته تصمیم‌گیری می‌کند. می‌تواند مسائل مالی باشد، مرگ کسی در زمان فیلمبرداری یا تغییر رئیس استودیو. همه‌ی این‌ها اتفاق می‌افتد. اما من فکر می‌کنم بعد از همه‌ی این اتفاق‌ها باید با آن کنار بیاییم و بگوییم که من این فیلم را در این شرایط، ساختم".

*

جوکر در حال حاضر اکران جهانی خود را سپری می‌کند و حداقل تا اینجا نظر کارگردان فیلم درباره‌ی نسخه خانگی آن اینطور است. اما این امکان وجود دارد که کمپانی "برادران وارنرز" نظر دیگری برای نمایش خانگی این فیلم داشته باشند.

 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها