{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

برنامه‌ی جدید سینماها

کدخبر : 864

چهار فیلم سینمایی و یک انیمیشن با پایان ماه صفر از هشتم آبان ماه در سینماها اکران می‌شوند.

هنر‌ام‌روز-زهرا ره ‌گشای: در جلسه‌ی اخیر شورای صنفی نمایش مقرر شد تا فیلم‌هایی سینمایی "مطرب"‌ ، "سمفونی نهم" ، "تورنادو" و انیمیشن "بنیامین" در روزهای آتی اکران شوند.

فیلم سینمایی "مطرب" به کارگردانی "مصطفی کیایی" که پیش از این گفته شده بود بعد از محرم و صفر اکران می‌شود، از هشتم آبان ماه روی پرده‌ی سینماها می‌رود. "پرویز پرستویی، محسن کیایی، الناز شاکردوست و مهران احمدی" از بازیگران فیلم سینمایی "مطرب" هستند.

فیلم سینمایی "سمفونی نهم" به کارگردانی "محمدرضا هنرمند" که سال گذشته در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور یافته بود، از پانزدهم آبان در گروه سینمایی فرهنگ اکران می‌شود. "حمیدرضا فرخ‌نژاد، ساره بیات، علیرضا کمالی، محمدرضا فروتن، پژمان بازغی، مهرداد صدیقیان، هدی زین‌العابدین، منوچهر آذر، مارین ون هولک و حمیدرضا مولانا" بازیگران فیلم سینمایی "سمفونی نهم" هستند.

 اکران فیلم سینمایی "تورنادو" به کارگردانی "سید جواد هاشمی" از پانزدهم آبان ماه در گروه سینمایی آزاد کلید می‌خورد و ادامه‌ی اکران آن در سرگروه زندگی خواهد بود. "اکبر عبدی، کامران تفتی، بهنوش بختیاری، الناز حبیبی و ارسلان قاسمی" از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

انیمیشن "بنیامین" به کارگردانی "محسن عنایتی" هم از پانزدهم آبان در گروه آزاد اکران می‌شود.

همچنین قراردادهای اکران فیلم‌های "جهان با من برقص" به کارگردانی "سروش صحت" و "آشفتگی" به کارگردانی "فریدون جیرانی" به ترتیب در گروه استقلال و فرهنگ ثبت شد. این دو فیلم سینمایی از آذرماه اکران خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها