{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

مینا اکبری از وضعیت اکران مستند خود می‌گوید

کدخبر : 888

مستند "میدان جوانان سابق" ساخته "مینا اکبری" و به تهیه کنندگی "احسان رسول اف" که حدود یک هفته‌ای است از پایان اکران آن در سینماهای هنر و تجربه می‌گذرد، با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است.

هنر ام‌روز- فاطمه اسماعیلی: روایت فیلم میدان جوانان سابق مربوط به یک عکس است که روزنامه‌نگاران "روزنامه جامعه" در سال ۱۳۷۶ در میدان جوانان سابق برای ویژه‌نامه‌ی نوروزی گرفته‌اند. در این عکس فیلمساز (مینا اکبری) به همراه ۷۱ نفر دیگر حضور دارند. حال پس از گذشت ۲۰ سال، حدود ۶ نفر از روزنامه‌نگاران آن عکس روزنامه‌نگار باقی مانده‌اند.

"مینا اکبری" کارگردان مستند "میدان جوانان سابق" در گفت و گو با هنر ام‌روز درباره وضعیت فروش و اکران این مستند در سینمای هنر و تجربه گفت: میزان فروش فیلم در 12هفته اول اکران در صدر جدول فروش هفتگی فیلم‌های مستند هنر و تجربه بوده است و از 18 خردادماه تا پایان ماه مهر در سینماها اکران شده است. من از میزان فروش راضی بودم و هم استقبال تماشاچیان بسیار خوب بود. به هر حال ما یک کمپین تبلیغاتی برای اطلاع رسانی داشتیم و اگر ما صرفا می‌خواستیم در سینما اکران بشود و عوامل فیلم برای تبلیغات پشت فیلم نبود، قطعا در اطلاع رسانی و اکران موفق‌مان مشکل پیدا می‌کردیم.

کارگردان مستند میدان جوانان سابق افزود: اکران مستند فقط در سینمای هنر و تجربه اتفاق افتاد البته در سینماهای شهرهای دیگری از جمله: مشهد، اصفهان، شیراز، گرگان، بابل، کرمان و تبریز نیز به روی پرده رفت. تنها سینماهای شهر کیش و رشت که با هنر و تجربه قراردادی نداشتند، باز هم فیلم جداگانه اکران شد.

اکبری درباره برنامه کاری آینده خود گفت: شاید در آینده باز هم مستندی بسازم. البته نمی‌توانم با قطعیت بگویم اما دیگر حول موضوع روزنامه نگاری نیست چون من روایتی از این موضوع داشته‌ام که روی آن کار کرده‌ام.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها