{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

تهران و اصفهان و شیراز میزبان برنامه چشم انداز انیمیشن‌های کانون می‌شوند

کدخبر : 896

"کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" امروز ۸ آبان، هشت عنوان از پویانمایی‌های خود را در باشگاه فیلم "هنر و تجربه"، به نمایش می‌گذارد.

به گزارش هنر‌ام‌روز و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این پویانمایی‌هایِ کوتاه که بین سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ تولید شده‌اند، در بخش چشم‌انداز انیمیشن‌های "کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" باشگاه فیلم "هنر و تجربه" اکران می‌شوند.

بر همین اساس، انیمیشن ۶ دقیقه‌ای "داستان زندگی پرثمر و با افتخار مداد قرمز" به کارگردانی "علیرضا چیتایی" تولید سال ۱۳۹۰، انیمیشن "راز آن درخت" به کارگردانی "معین صمدی" تولید سال ۱۳۹۱ با مدت زمان ۵ دقیقه و انیمیش‌های ۱۲ دقیقه‌ای "بچه گربه" و ۱۰ دقیقه‌ای "پدربزرگ" هر دو به کارگردانی "شیوا صادق‌اسدی" که به ترتیب در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳ از سوی کانون تولید شده‌اند، در این مجموعه به نمایش گذاشته می‌شود.

همچنین انیمیشن ۶ دقیقه‌ای "کبوتر سفید کنار آیینه" به کارگردانی "مریم خلیل‌زاده" تولید سال ۱۳۹۱، انیمیشن ۹ دقیقه‌ای "وقتی بچه بودم" اثر "مریم کشکولی‌نیا" تولید سال ۱۳۹۳، انیمیشن "سایه‌ای که نور شد" ساخته "نازنین سبحان‌سربندی" تولید سال ۱۳۹۴ با مدت زمان ۱۱ دقیقه و پویانمایی "سیاه یا سفید" به کارگردانی "محمدعلی سلیمانزاده" تولید سال ۱۳۹۵ با مدت زمان ۱۳ دقیقه از دیگر آثار کانون به شمار می‌رود که در باشگاه فیلم "هنر و تجربه" اکران خواهد شد.

باشگاه فیلم "هنر و تجربه" هر چهارشنبه در بخش‌های "جلوه‌هایی از تاریخ سینمای مستند"، "چشم‌انداز انیمیشن‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" و "تازه نفس‌ها: با مروری بر محصولات انجمن سینمای جوان و آثار دهه ۶۰ مدرسه باغ فردوس" با همراهی "فیلم‌خانه ملی ایران"، "کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان" و "انجمن سینمای جوان" به نمایش فیلم‌های کلاسیک ایران می‌پردازد.

این فیلم‌ها روز چهارشنبه ۸ آبان ١٣٩٨ ساعت ۲۱ در سالن شماره‌ سه "پردیس سینمایی چارسو" تهران، ساعت ۱۹ در "پردیس سیتی‌سنتر" اصفهان و ساعت ۲۰ در "هنر شهر آفتاب" شیراز اکران می‌شود.

یادآوری می‌شود ورود تمامی علاقه‌مندان برای تماشای این انیمیشن‌ها آزاد است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها