{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 2798

تهیه‌کننده ویژه برنامه تلویزیونی "نوروزترین نوروز" اعلام کرد که از امشب با مجریان تلویزیونی و مجری ویژه‌ای روی آنتن خواهند رفت.


به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری تسنیم، همه‌چیز از یک خبر شروع شد؛ ویژه برنامه نوروزی شبکه پنج که از انتخابی عجیب خبر داده بود. "امیرحسین صدیق و همسرش"، نوروزترین نوروز را اجرا خواهند کرد. این خبر با حاشیه‌های فراوانی از سویِ رسانه‌ها مواجه شد و البته دوباره ضعفِ مدیران تلویزیون که راحت‌ترین گزینه یعنی انتخاب یک بازیگر برای اجرای برنامه؛ کاری که امروز تهیه‌کنندگان به جای استفاده از خلاقیت و نوآوری برنامه‌سازی، ابتدا به سراغِ‌ این گزینه می‌روند و نامش را هم تنوع و کار متفاوت می‌گذارند.

ویژه برنامه "نوروزترین نوروز" از امشب با حضور هنرمندان تلویزیون، سینما و تئاتر، ورزشکاران، مسئولین و.... روی آنتن خواهد رفت و قرار است تا پایان عید نوروز هر شب ساعت 21:30 پخش شود. به تعبیر تهیه‌کننده‌اش، قرار است در این برنامه با پخش موسیقی و فضای شاد  قصه‌هایی از سراسر ایران با نگاهی به صد سال گذشته روایت شود.  این برنامه تلویزیونی را علی خسروی کارگردانی می‌کند و تهیه‌کنندگی آن برعهده کاوه امیری جاوید است. اما خبری از نامِ امیرحسین صدیق و همسرش نبود که از چند روز گذشته توسط روابط عمومی پروژه، رسانه‌ای شد.

به سراغ کاوه امیری تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی رفتیم و دلیلِ این اتفاق و البته جزئیات جدید را جویا شدیم. او درباره این اتفاق به خبرنگار تسنیم  گفت:‌ امیرحسین صدیق و همسرشان جزو گزینه‌های ما بودند اما روابط عمومی برنامه بدون هماهنگی با شبکه، این خبر را رسانه‌ای کردند در صورتیکه قطعی نشده بود. ما از مجریان شبکه استفاده کردیم و احتمالاً مجری ویژه‌ای داریم که فعلاً نمی‌توانم نام‌شان را بیاورم و جزو شگفتانه‌های ما خواهد بود. وحید رونقی، محیا اسناوندی و زینب ابراهیمی در این 5 شب ویژه کنار ما خواهند بود و از اول تا سیزدهم فروردین بقیه مجریان به ما اضافه می‌شوند. 

وی در خصوص مجریانی که به برنامه اضافه می‌شوند، گفت: این مجریان به صورت میهمان به ما اضافه می‌شوند؛ مجریانی که در طول سال برنامه‌های پربیننده‌ای داشتند و بخش‌هایی از برنامه را برعهده می‌گیرند. ما مجموعه آیتم‌هایی داریم که نامش آیتم "هوا تو دارم هموطن" پویشی است که به مردم انرژی مثبت می‌دهد. ما قرار است با این پویش، مردم را به سمت حالِ خوب، سوق بدهیم. 

امیری تأکید کرد: این ویژه برنامه از امشب ساعت 20:45،‌ فردا ساعت 20 و شب عید نوروز از ساعت 19 تا پاسی از شب و روز 30 اسفندماه از 8 صبح تا سالِ‌تحویل میهمان خانه‌های مردم خواهیم بود. در ایام نوروز هم هر شب ساعت 21:30 بعد از پخش سریال نوروزی شبکه پنج، روی آنتن خواهیم رفت. 

این تهیه‌کننده ویژه برنامه نوروزی، خاطرنشان کرد: با خلاقیت و ایده‌پردازی آمده‌ایم و نمی‌خواهیم کار کلیشه‌ای کنیم. در تلاشیم با داستان‌های کوچکی از خوشی‌ها و خوبی‌ها، خاطره‌بازی از آن دوران به این دوران داشته باشیم. در بازتعریف این داستان‌های کوچک و آن لحظه‌ها، حسّ خوبی منتقل شود. آدم‌های موفقی که کارهای غرورآفرین داشته‌اند و جزو سرمایه‌های ملی‌ ما به شمار می‌روند؛ از بین این اتفاقات داستان‌های کوچکی را انتخاب کرده‌ایم. صاحبان این داستان‌های کوچک عموم مردم‌اند؛ از کارآفرین گرفته تا فعال محیط زیست و مدافع حرم و مدافع سلامت، می‌آیند و از این دستاوردهای ارزشمند می‌گویند. یک چهره هم به این جمع اضافه می‌شود و در تعریف و بازتعریف این ماجراها سهیم می‌شود. 

به گزارش تسنیم، این پیگیری در حالی اتفاق افتاد که بسیاری مطالبه داشتند شبکه پنج سیما از حضور و اجرای امیرحسین صدیق و همسرش در ویژه برنامه نوروزی "نوروزترین نوروز" جلوگیری کند. انتخاب عجیبی که تعجب همگان را به همراه داشت و اتفاقات حاشیه‌ای مثل حمایت این بازیگر از دراویش گنابادی و حتی در بعدِ اجرا و کار فنی هم خیلی صدیق نتوانست در برنامه "کتاب باز" هم موفق باشد؛ در عین حال معلوم نیست به واسطه این انتقادات شبکه و عواملِ این برنامه تصمیم گرفتند از انتخاب خودشان یعنی صدیق و همسرش به عنوان مجری صرف‌نظر کنند و یا از ابتدا گزینه بودند و خیلی غیرحرفه‌ای این اتفاق رسانه‌ای اتفاق افتاد. باید دید شگفتانه‌ای که تهیه‌کننده این برنامه نوروزی به آن اشاره کرد و به دلایلی نامش را فاش نکرد مسئله‌ساز خواهد بود و یا به بهتر دیده شدن این برنامه نوروزی کمک خواهد کرد؟


 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها