{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

اجرایی جدید در تالار وحدت

کدخبر : 1366

جدیدترین کنسرت گروه کر شهر تهرات به رهبری "مهدی قاسمی" دی ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

به گزارش هنر ام‌روز گروه کُر شهر تهران به سرپرستی و رهبری ارکستر "مهدی قاسمی" تازه‌ترین کنسرت خود را ساعت ۲۱:۳۰ روزهای بیست‌وسوم و بیست‌وچهارم دی ماه سال جاری در تالار وحدت تهران برگزار خواهد کرد.

در این کنسرت که با اجرای آثاری از "بتهوون" و "محمد سعید شریفیان" همراه خواهد بود، "رافائل میناسکانیان" به‌عنوان تک‌نواز پیانو، "نیما زاهدی" کنسرت مایسترو "هادی قضات" به‌عنوان تک خوان آلتو حضور دارد.

"مهدی قاسمی" گروه کر شهر تهران را در سال ۱۳۷۸ تشکیل داد. این گروه با سابقه 14 سال فعالیت تاکنون با برگزاری ده‌ها کنسرت داخلی و خارجی، شرکت در جشنواره‌های متعدد و مشارکت در ضبط آثار آهنگسازان معاصر ایرانی همچون "احمد پژمان" توانسته خود را به‌عنوان یک گروه پویا و فعال مطرح کند.

این گروه در کنار اجرای رپرتواری از قطعات دوران باروک تا معاصر، قطعاتی از موسیقی محلی ایران، آثار آهنگسازان معاصر ایرانی، موسیقی فیلم، و همچنین موسیقی Jazz را به اجرا گذاشته است.

این گروه در چندین اجرا نیز با ارکستر سمفونیک تهران به رهبری "علی رهبری" و همچنین "شهرداد روحانی" همکاری داشته است. گروه کر شهر تهران در جشنواره موسیقی کرال خاورمیانه که در سال ۲۰۱۵ در دوبی برگزار شد، رتبه دوم را کسب کرده است. "مهدی قاسمی" مدرس دانشگاه هنر و هنرستان موسیقی دختران تهران، رهبری این کنسرت را برعهده دارد.

این گروه در کنار اجرای رپرتواری از قطعات دوران باروک تا معاصر، قطعاتی از موسیقی محلی ایران، آثار آهنگسازان معاصر ایرانی، موسیقی فیلم را به اجرا گذاشته است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها