{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 1369

فراخوان ثبت نام رسانه‌ها برای حضور و پوشش خبری سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اعلام شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، فراخوان ثبت نام رسانه‌ها شامل (خبرگزاری‌ها، سایت‌های تخصصی موسیقی، روزنامه‌ها، مجلات تخصصی موسیقی، رسانه‌های خارجی فعال در ایران، رادیو و تلویزیون و برنامه‌های اینترنتی) برای حضور و پوشش خبری سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در سایت جشنواره به نشانی fajrmusicfestival.com منتشر شده و فعالان این حوزه تا تاریخ 18 دی‌ماه سال جاری فرصت دارند برای ثبت نام از طریق این سامانه اقدام کنند.

شرایط ثبت در سامانه به شرح زیر است:

-ثبت کامل مشخصات خبرنگار (رابط خبری)، عکاس و تصویربردار به همراه عکس پرسنلی و تصویر معرفی‌نامه مدیرمسئول رسانه در سایت جشنواره الزامی است.

-رابط خبری رسانه می‌تواند اطلاعات خود و سایر افرادی را که در معرفی‌نامه ذکر شده است، ثبت کند.

 -هر رسانه می‌تواند یک رابط خبری و 7 عکاس (به تعداد سالن‌های‌ میزبان جشنواره) به همراه تصویربردار خود را در سایت ثبت نام کند.

-رسانه‌های دارای مجوز و پایگاه‌های خبری که به‌طور مستمر در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنند و همچنین رسانه‌های اینترنتی تخصصی موسیقی دارای مجوز نیز با معرفی مدیر رسانه می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

فعالیت مستمر رسانه‌ها و خبرنگاران حوزه موسیقی از اولویت‌های ستاد سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر بوده و ستاد جشنواره پس از بررسی، خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران را برای جشنواره پذیرش خواهد کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها