{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 2173
خبرنگار:

چهار ماه پس از مرگ انیو موریکونه، آهنگساز برنده اسکار، دو شرکت موسیقی ایتالیایی، مجموعه‌ای از قطعات منتشر نشده او  که به اواخر دهه ۱۹۶۰ تا اوایل دهه ۱۹۸۰ تعلق دارد را منتشر خواهند کرد. این آلبوم که شامل ۷ قطعه منتشر نشده است به ایتالیایی “Morricone Segreto” به معنی رازهای موریکونه، نام دارد.

هنرام‌روز: این آلبوم روز ششم نوامبر، چند روز قبل از نود و دومین سالروز تولد موریکونه منتشر می‌شود.

این کلکسیون، که از آثار کمتر شناخته‌ شده موریکونه برای آثار سینمایی تشکیل شده، در تبلیغات به عنوان "سفری سمعی درون صداهای مرموز، گیتارهای عجیب، سیم‌های فضایی، سینتسایزرهای ترسناک و صوت‌های مدرن از آهنگسازی که همیشه جلوتر از زمان خود بود و سبک را به شیوه خودش دیکته می‌کرد" توصیف شده است.

فیلیپو شوگر، مدیرعامل شوگر موزیک گفت: ما در حال ارائه آهنگ‌های فیلم‌هایی هستیم که ممکن است خیلی مورد استقبال واقع نشده باشند، اما این به معنی کم اهمیت بودن موسیقی آن‌ها نیست.

پیرپائولو دو سانکتیس، متخصص و تهیه‌کننده موسیقی ایتالیایی که مسئولیت جمع‌آوری مجموعه "Morricone Segreto" را داشته گفت: با وجود اینکه بسیاری از آثار موریکونه طی یک دهه اخیر بازنشر شده، چیزی که کم‌تر به آن توجه شده، آن بخش از چهره این آهنگساز بوده که تاثیر زیادی به روی بسیاری از موزیسین‌ها داشته. منظور من موسیقی الکترونیک، هیپ هاپ و آلترناتیو راک است. ما دنبال این هستیم که ببینیم چرا موریکونه امروز هم در میان علاقه‌مندان موسیقی که بسیار دور از دنیای آهنگ‌های فیلم‌های سینمایی هستند بسیار محبوب است.

در میان آهنگ‌های این آلبوم جدید یک نسخه متفاوت از تم موسیقی شناخته‌ شده فیلم "گروه سیسیلی" هم وجود دارد. این فیلم یک پروژه مافیایی موفق محصول سال ۱۹۶۹ هنری ورنویی کارگردان فرانسوی بود که آلن دلون در آن نقش‌آفرینی می‌کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها