{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کامنت های وحشی کامنت های رام

کدخبر : 429

کلیپ آهنگ جدیدی که محمدرضا فروتن خوانده است، واکنش های مختلفی در پی داشته.

به تازگی محمدرضا فروتن، بازیگر نام آشنای سینمای ایران یک کلیپ آهنگ منتشر کرده است و در آن به نقد و توصیف "اینستاگرام" پرداخته.

شعر این کلیپ توسط "اندیشه فولادوند" گفته شده و در آن به شکلی منتقدانه و با الفاظی عوام پسند از برداشت خود نسبت به اینستاگرام گفته است.

اندیشه فولادوند پیشتر با مجموعه‌ی"عطسه های نحس" طبع خود را در شعر آزمود و کتابش مورد نقد و استقبال قرار گرفت.

طبعا مخاطبان متعدد با نگاه های مختلفی به این کلیپ و آهنگ پرداخته اند. بیشترین انتقاد متوجه سبک خوانندگیِ فروتن است که بر اساس انتقاد بعضی صاحب نظران موسیقی اصلا خواننده نیست و آنچه دکلمه کرده به واسطه‌ی ترکیب شدن با یک آهنگ سرشار از ریتم نمی تواند به "نماهنگ" و خوانندگی تعبیر شود. گروهی دیگر توضیح داده اند که لزومی ندارد یک شخص خواننده باشد و تسلط بر تکنیک های آوازی شرطِ خوانندگی نیست.

در فضای مجازی(خصوصا تویتر) کاربران نظرات متعددی داده اند:

Q2

Q1

q3

به نظر می رسد حضور بازیگران در رشته های دیگر هنر(از نقاشی بگیر تا خوانندگی) نیازمند دقت نظر و تلاش بیشتری باشد و صرف شناخته شدن برای حضور در رشته ای که در آن تخصص وجود ندارد کارامد نیست.

 

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    درود خدمت دوستان عزیز.بازیگری محمدرصا را دوست نداشتم ولی با دیدن این کلیپ شگفت زده شدم.ویدیو فوق العاده عالی و تکست از اون بهتر.بازیگر بودن محمدرصا سبب شد، یه کلیپ عالی را ارایه کنه.البته سبک خوانندگیش برام سوال شد که با کمی تحقیق ، پی بردم.در نهایت یه کار عالی بیرون داد که تبریک میگم به محمدرصا جان.این نطر شخصی من بود .ممنون که خوندید

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها