{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 446

معاون روابط عمومی کاخ نیاوران درباره‌ی عدم حضور گروه‌های تلفیقی و پاپ در این مجموعه فرهنگی هنری گفت: "اجرای طولانی مدت "پرواز همای" مانع از حضور دیگر خواننده‌ها شده است".

اقتصاد هنر آنلاین-زهرا ره‌گشای؛ هدایتی، معاون روابط عمومی کاخ نیاوران درباره‌‌ی عدم حضور دیگر گروه‌ها و خواننده‌ها در مجموعه کاخ نیاوران گفت: "مجموعه نیاوران به دلیل نداشتن ظرفیت ترکیبی و نداشتن زمان مناسب نتوانست با خواننده‌های دیگر فعالیت داشته باشد. زیرا مدتی بعد محرم است و زمانی باقی نمی‌ماند". هم‌چنین او درباره‌ی حضور پرواز همای گفت که ایشان مجوز خود را گرفتند و از اول تا سی‌ام مرداد اجرا دارند پس مجموعه‌ی کوچک ما  ظرفیت حضور خواننده‌های دیگر را ندارد.

هدایتی درباره‌ی حضور گروه‌های دیگر در مجموعه سعدآباد گفت: "این بنده خداها ابتدا قرار بود با ما فعالیت کنند که به دلیل هم‌زمانی دو اجرا در مجموعه نیاوران با سعدآباد همکاری کردند". هم‌چنین در ادامه از فضای کوچک نیاوران در قیاس با مجموعه بزرگ سعدآباد گفت که سعدآباد فضای صد و ده هکتاری دارد اما این‌جا ده هکتار است و نمی‌شود چند گروه با هم اجرا داشته باشند. او گفت: " به دلیل کوچکی فضا صداها با هم تداخل پیدا می کنند و پس از اذان مغرب هم تنها می شود یک اجرا برگزار کرد."

هدایتی در آخر خبر از برنامه‌ای دیگر داد اما جزییات رویدادها را مطرح نکرد. 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها